Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 55 éves anyám most éli ki...

55 éves anyám most éli ki magát..mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyumnak több pasija van,akik felváltva jönnek látogatni az otthonában.Jelenleg 3ról tudok..ebből 1nek van felesége,állítólag a másik kettő csak barát,de ők többet akarnak. A nősnek a felesége gyakran jár hozzá és fenyegetőzik...Egyre nagyobb hülyét csinál anyám magából.

Na most ez tök hülyén néz ki,mert délelőtt az egyikkel van,délután a másikkal,esetleg este a harmadikkal..és mindig más kocsi van a ház előtt.

Édesanyja beteg,felé se néz,mert mindig a szórakozás. Jelenleg én gondozom egyedül,többi családtag sehol. Kutyáit,macskáit sokszor itt hagyja,én etetem meg őket,nehogy éhezzenek olyankor.

Már kivagyok tőle...Ja beszélgetés nem egyszer volt,nem csak én ültem le vele,de már kb a szomszédság fele is.Semmire nem jutottunk lassan 1 év alatt.

Nem tudom milyen lépést tehetnék még...


2020. szept. 8. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Anyád felnőtt ember, azt csinál amit akar. Gondolom valami világvégi faluban éltek, ha a szomszédok (ez nagyon durva!!!) azt hiszik közük van anyád szexuális életéhez.
2020. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Semmi közöd a magánéletéhez, két dologról kell beszélnetek: a nagymamáról és az állatokról, mert az tényleg nem korrekt, hogyha te egyedül viszed a hátadon az egészet.
2020. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Azért igenis a gyerekére tartozik, ha emiatt elhanyagolja a kötelességeit! Lehet pasizni, de ne a házikedvencei kínzásával és persze az édesanyáról is kötelessége gondoskdni. Gondolom a kérdezőnek se lenne a szeretőkkel baja, ha diszkréten intézné és nem neki kéne átvállalni az anyja dolgait.
2020. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Anyád beteg ember,de sajnos azt csinál amit akar. Gondolom valami nagyobb városban éltek, ha a szomszédok (ez jogos!!!) azt hiszik közük van anyád szexuális életéhez,lévén nem szeretnének bordélyházat a szomszédba.
2020. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Kicsit úgy hangzik, mintha irigykednél arra, hogy anyádnak 55 évesen még van élete :-) Jobb lenne, ha depisen kuksolna a lakásban, és elásná magát?


Kérdésedre válaszolva, mit tehetsz? Sajnos, nem sokat. Anyád felnőtt, csinál amit akar. Te elviselnéd, hogy beleszóljon abba, hogy hozzád kik jönnek látogatóba?


Most hagyd kicsit békén, ne foglalkozz vele. Kutyát macskát ha teheted, tartsd magadnál, ne szenvedjenek anyád felelőtlensége miatt.

Élje az életét, lazuljon, ahogy tetszik, de hátha észbe kap, hogy feladata is van a szórakozás mellett.


Esetleg a barátokkal nem lehetne beszélni, ezekkel a feladatokkal kapcsolatban? Hátha jobban tudnak rá hatni.

2020. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Kérhetnénk elérhetőséget? Biztos nagyon ügyes abban, amit csinál, ha már ennyire népszerű. :))) Vagy szerinted ezekből az adottságokból te is örököltél valamit? :D
2020. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ezt csinálta. Nagyon gáz pasikat hordott haza, általában dagadt, szőrős, alkeszeket. Heti többet is, nem is értettük hogy szed fel ennyit, se szép, se okos... pár évig csinálta, aztán elkapitt valami nemi betegséget, utána csökkentek. De undoríó volt, alig vártam, hogy elmehessek.
2020. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!