Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "barátkozzak össze" a...

Hogyan "barátkozzak össze" a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, hogy a nővéremmel olyanok legyünk mintha barátnők lennénk. Az a baj, hogy ő lányos én pedig fiús. Ő szereti a lányos, cuki dolgokat, szeret ruhákat vásárolni meg hasonlók, én pedig nem. Én inkább a katonás, háborús fiús dolgokat szeretem :/. Néha eltudunk beszélgetni normálisan de nem olyan mintha barátnők lennénk pedig én nagyon szeretném. Csak nem tudom mit tudnánk csinálni együtt...

Gondolom írnátok, hogy nézzünk filmeket. Tudnátok mondani egy párat? A vígjátékokat szeretjük :D

18 éves

13/L


2010. aug. 5. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
az a legjobb abban, ha van nővéred, hogy bezsélgetthettek titokban éjszaka lámpaoltás után amikor az egész család alszik :)
2010. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éjszaka szoktunk beszélgetni :D kb 1 hónapba 1×
2010. aug. 5. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lehet neked ha nővéred van.. Nekem 2 fiú tesóm meg egy 2 éves hugom
2010. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van kettő nővérem. Az egyik 22 a másik 28 éves. Én most vagyok 16.

A fiatalabbal úgy 1-2 éve lettem beszélő viszonyba addig mindig csak veszekedtünk verekedtünk..

Az idősebbel most is olyan viszonyba vagyok, hogy csak akkor vagyunk jóba egymással ha kell vmi(sajnos). De én már nem is próbálok vele kibékülni annyira már nem is hat meg, elvagyok nélküle is..

2010. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah és én is lány vagyok
2010. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!