Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki már a kocsiját is...

Ha valaki már a kocsiját is Kihízta akkor mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés ez ihlette ahol a feleség kérdezte milyen autót vegyenek ami kényelmes mert a férje nagy pocakú. Ilyenkor a kényelmes auto a legnagyobb gondjuk komolyan ?
2020. aug. 29. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Egyszerűbb, mint lefogyni...


26/ dagadt nő, aki életmódot váltott

2020. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rajtam is van plusz egy 10 es de aki a kocsit Kihízta ott már vészcsengő meg kellett volna szólaljon.
2020. aug. 29. 14:00
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Erré akartam kilyukadni az 1es kommentben...
2020. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Akkor ott már komolyabb baj van. Nem láttam a kérdést, és most nincs kedvem megkeresni, de nyilván elég nagy darab lehet a férje ha már az autójában sem fér el normálisan. Én maximum egy magas embernél tudom elképzelni hogy egy kis autóba mondjuk egy Smartba kényelmetlenül fér el. De aki már egy normál méretű autóba sem fér be kényelmesen azért mert el van hízva akkor ott tényleg van baj. Nyilván nem tudjuk az okát miért hízott el, mert lehet azért mert trehány életmódot él, de lehet betegség miatt amiről nem tehet, most így ne ítélkezzünk. De az biztos hogy elsősorban nem autót vennék hanem tennék azért hogy ő ne legyen nagydarab mert egyszer az lesz a vége hogy összeesik vagy vezetés közben lesz rosszul és balesetet okoz amivel másokat is megölhet akár.
2020. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudhatod hogy miért olyan kövér. Nekem a háziorvosom (!!) olyan kövér hogy olyat életemben nem láttam.

De a főnököm is aki nő van vagy 150 kg, de autoimmun betegsége van és azért.

Én is cukorbeteg vagyok, nőként van rajtam kb 20 kg felesleg (1-es tipus vagyok mielőtt belekötne bárki is) és baromi lassan megy a fogyás, hiába akarok lefogyni. Apum is cukorbeteg már 25 éve (most 45 éves) és 95 kg alá egyszerűen ő sem bír lemenni pedig sok mindent kipróbált az évek alatt.

2020. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem irtam egy szó bántást sem csak nem értem egyszerűen. Azt írta a kérdésben 140kg de ha nemfér be akkor lehet több az valójában.
2020. aug. 29. 14:12
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Akkor ideje elgondolkodnia azon,hogy nem kocsiba ül mindig és úgy közlekedik,hanem egyszer már használja is a lábait...

Na és akkor le fogy majd ám,ha hanyagolja a kocsikázást és gyalogol mindennap majd a munkahelyére is meg a boltba is ennyi!

2020. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy dagadtak... Csak sok volt az eső, és összement az autó 😆
2020. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Láttam a kérdést azt hiszem. De amúgy kitudja, mi áll a háttérben. Lehet, hogy a férj próbál lefogyni, vagy több kiló volt, és lassan halad lefele... attól, hogy új autót akarnak venni, ami kényelmes a férjnek, az nem jelenti azt, hogy nem áll a férjnek szándékában a változtatás. Persze, lehet nem áll szándékában, kitudja. De ez a "tényleg ez a legnagyobb gondjuk"-at csak így több infó nélkül kijelenteni.. persze lehet a kérdésben ott volt több infó is, nem emlékszem.
2020. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Autoimmun és cukorbetegség mellett is le lehet fogyni, ha valaki nagyon szeretne, szigorú és rendesen személyre szabott diétával :) édesapám háziorvos, nagyon sokat foglalkozik a témával, számos betegének segített tartósan fogyni.
2020. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!