Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimentetek volna ha halljátok...

Kimentetek volna ha halljátok hogy szexelnek?

Figyelt kérdés

36 hetes kismama vagyok. Sógornőm és az új pasija nemrég eljöttek hozzánk hogy ideadják az ajándékokat, ruhákat amiket a nagyszülők küldtek. Mivel messze lakunk a családtól ezért megegyeztünk hogy itt aludhatnak. Csak a nappaliban van erre lehetőség a kihúzható kanapén. A mi hálónk a nappaliba nyílik. Előre elnézést kértem hogy sokat fogok este kijárkálni, a terhesség végével már nem sokat bír a hólyagom. Lefekvés után úgy egy fél órával, "furcsa" zajokat hallottam a nappaliból. Hangosan neki álltak cuppogni, csókolózni aztán persze belemelegedtek. Furcsának találtam a szituációt. 1 estét ki lehet bírni szex nélkül, vagy ha nem akkor vendégségben legalább síri csendben intézni. Nem tinik már, 30+ felnőtt emberek, sógornőm 3 gyerekes anyuka. Tudja jól mivel járnak az utolsó hetek. Nagyon kellett már pisilnem, vártam egy jó ideig de muszáj volt kimennem. Rendkívűl kellemetlen volt a szitu. Ráadásul másnap láttam hogy össze is kenték a kanapét. Gáz hogy az ember a saját lakásában kínosan érzi magát. Én érzem rosszul magam hogy rájuk nyitottam.

Ti mit tettetek volna ? Kimentetek volna vagy inkább addig tartogatjátok amíg bepisiltek ?


2020. aug. 25. 19:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
90%
Akik szerint prűd a kérdező: ti szerettek más ge.ijében ülni a kanapétokon? Ez valami perverzio? :D
2020. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
87%
Ez gusztustalan amit csináltak, másnak az ágyába.. hihetetlen. Igazad volt, ne érezd magad rosszul, nehogy már te alkalmazkodj a saját házadba.
2020. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
15%
6,11 -es válaszoló vagyok hát nem lepődtem meg, hogy nemcsak a kérdező prűd, hanem sokan mások is azok itt. Ha most az a 3 gyerekes családanya és a férje elmegy vendégségbe, és kívánják egymást, jó hogy szexelni fognak, főleg ha 3 gyerek nincs is ott hanem le vannak passzolva a nagyszülőknek. Sőt lehet őket még jobban felizgatja, hogy nem otthon csinálják, hanem idegen helyen, még ha rokon háza is az. Nekik pont ezért működik a házasságuk, mert megadják a másiknak amit akarnak és nem azt hogy "jaj kicsim most nem tudunk szexelni, mert tudod nem otthon vagyunk és legyünk tekintettel a házigazdára, bírd ki kicsim, majd otthon a szokásos hálónkban". Az hogy a kanapé olyan lett, na bumm ez van, mondjuk egy törölközőt rakhattak volna alá, de semmi baj. Te kérdező nyugodtan mondhattad volna azt másnap, hogy látom jó volt az estétek és örülök neki, csak a kanapét tisztítsátok már le. Amikor én voltam rokonnál, akkor párommal jól éreztük magunkat és vörösborral leöntöttem a bőrkanapéját akció közben és másnap reggel szólt érte. Semmi probléma nincs ezzel. Inkább a gondolkodásmódotokat próbáljátok megváltoztatni, mert sokkal könnyebben fogtok érvényesülni az életben, mert nem stresszelitek szét magatokat minden apróságon és másképpen is fogjátok látni az embereket és a világhoz való hozzáállást.
2020. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Miss Endzsi ***** válasza:
83%
a nekem öntözgeted a barátnődet a házamban a kanapémon én biztos tökön rúgnálak, tahó prolik vagytok.
2020. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Miss Endzsi ***** válasza:
83%
Ha*
2020. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért ez akkor is gusztustalan, és a bort nem összekeverendő, egy másik ember spermájával.
2020. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Miss Endzsi ***** válasza:
85%
Ha annyira máshol akartok szexelni, menjetek love hotelbe, híd alá, de ne rokonnál éljétek már ki magatokat. Más nagyban rendet tart otthon, takarít, ti meg odaveritek rá, mint az állatok, egyáltalán nem vagyok prűd, megvan az én történetem is, de ilyet eszembe nem jutna csinálni más otthonában. Az ilyen embereknek gondolom az is normális, hogy valaki kisgyerekekre élvez.
2020. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
9%

#33 Köszönöm, hogy helyettem is leírtad!

Ezek a prűd emberek nem tudják milyen jó is vendégségben egy szokatlan helyen összebújni. Kiválóan feldobja a házaséletet!

Aki szerint ez bunkóság, azoknak majd megnézném 5 év múlva hol tart a házasságuk a rengeteg "fejfájás" meg "jaj,mostnee" után. Én 4 gyerek után örülök, ha vendégségbe mehetünk valakihez kettesben a férjemmel, mert tudom, hogy akkor esténként végre eljön a mi időnk és új izgalmak elé nézünk. :)

A legjobb az volt, amikor a férjem 20. osztálytalálkozója után kis faházakban szállásoltak el minket, ahol többen aludtunk egy szobában. Na, ott aztán minden pár egymásnak esett, hallottuk egymás hangjait, és nem, nem volt furcsa. Természetes, hogy a szex hangokkal jár, ha jól csinálják (persze aki prűd, az honnan is tudná ezt). :)

2020. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
Nem csodálom, hogy prolikból van a legtöbb, valakikből meg kell élni. :D
2020. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
87%

#38 Ja. Bizonyos pároknak biztos jó. Csak épp abba szrnak bele, hogy így a házigazdának lesz rossz. És ha az ember vendégeskedik, akkor lesz szíves odafigyelni a házigazdára, és megadni legalább azt a minimális tiszteletet, hogy nem ott éli ki a nemi végyait.


Új helyet akar? Menjen búvóhelyekre, azok direkt erre lettek kitalálva.

2020. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!