Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimentetek volna ha halljátok...

Kimentetek volna ha halljátok hogy szexelnek?

Figyelt kérdés

36 hetes kismama vagyok. Sógornőm és az új pasija nemrég eljöttek hozzánk hogy ideadják az ajándékokat, ruhákat amiket a nagyszülők küldtek. Mivel messze lakunk a családtól ezért megegyeztünk hogy itt aludhatnak. Csak a nappaliban van erre lehetőség a kihúzható kanapén. A mi hálónk a nappaliba nyílik. Előre elnézést kértem hogy sokat fogok este kijárkálni, a terhesség végével már nem sokat bír a hólyagom. Lefekvés után úgy egy fél órával, "furcsa" zajokat hallottam a nappaliból. Hangosan neki álltak cuppogni, csókolózni aztán persze belemelegedtek. Furcsának találtam a szituációt. 1 estét ki lehet bírni szex nélkül, vagy ha nem akkor vendégségben legalább síri csendben intézni. Nem tinik már, 30+ felnőtt emberek, sógornőm 3 gyerekes anyuka. Tudja jól mivel járnak az utolsó hetek. Nagyon kellett már pisilnem, vártam egy jó ideig de muszáj volt kimennem. Rendkívűl kellemetlen volt a szitu. Ráadásul másnap láttam hogy össze is kenték a kanapét. Gáz hogy az ember a saját lakásában kínosan érzi magát. Én érzem rosszul magam hogy rájuk nyitottam.

Ti mit tettetek volna ? Kimentetek volna vagy inkább addig tartogatjátok amíg bepisiltek ?


2020. aug. 25. 19:52
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
11%
Hát ha emiatt kretén vagyok, mert nyitott gondolkodású vagyok és nagy az ingerküszöböm, hogy ilyen dolgokon nem akadok fent, akkor vállalom. Max a kanapé foltja miatt szólnék másnap, de nem azért hogy jaj szexeltek vendégségbe. Hú de nagy ügy.
2020. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy egy anyuka ne szexeljen felszabadultan. Azt írtam tudja mivel jár a terhesség vége, akár 10 percenként kijár az ember, ez van. Amugy szexeljen hangosan ahogy jól esik nyugodtan...OTTHON.
2020. aug. 25. 20:16
 13/42 anonim ***** válasza:
96%
Nem a szexszel van a baj, hanem hogy tudták nagyon jól hogy egy olyan szobában alszanak ahol át kell járkálni olyan valakinek, aki egész éjjel járkál. Egy éjszakát ki lehet bírni. Más lett volna, ha ők alszanak a másik szobában. Nehogy már az ott lakók érezzék rosszul magukat a vendégek miatt.
2020. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a gond szerintem, hogy vendégségben nem lehet szexelni. Viszont a leírtaknál vannak ideálisabb körülmények egy külön szoba, vagy legalábbis nem egy nappali ami a házigazda szobájából nyílik aki még előtte szól is, hogy járkálni fog este :D
2020. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
7%

Irigykedsz rájuk mi?

11.-el értek egyet! Mondjuk én a folt miatt sem szóltam volna. Takarítani nálatok nem szokás? Vagy nem tudsz?

Én még oda is szóltam volna nekik, hogy jó szórakozást, és megkérdeztem volna, hogy kell e óvszer vagy síkosító. Nálunk még szokás odafigyelni a vendég igényeire... Te meg csak nyafogni tudsz, akkor minek hívtad meg őket?? Inkább téged kellene, hogy megszexeljen valaki, az hiányzik neked.

2020. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
92%

Én is próbáltam volna zajt csapni, utána ha abba is hagyják addig másnap azért mondanám, hogy oké kanapé kimos... Meg elég bunkeszok vagytok...

Vélhetően azért (is?) szexeltek mert 3 gyerek mellett nem tudnak (?) Bár kinézek bármit

2020. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
82%
Elég gáznak érzem, h úgy tudnak szexelni, biztos a 4. gyerek miatt jutott rólatok eszükbe. Én csak biztonságos"" körülmények közt szeretkezek barátnőmmel, jó vannak kevésbé kirívó esetek, de na végül is ők is emberek.
2020. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
94%

Nekem eszembe sem jutna vendégségben bármi hasonlót tenni. Ők voltak a parasztok.


(Nem kéne számítson, de pláne hogy szóltál, hogy járkálni fogsz...)


A monitor előtt könnyű ilyet mondani, de én kirobogtam volna, jó hangosan.


A kanapét mindenképp ajánld figyelmükbe. Én hozzá nem nyúlnék, és amúgy sem én koszoltam össze, lesznek szívesek kitakarítani.

2020. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
90%

Jaj kerdezo ne aggodj neked van igazad ez irto kinos. Eleg taplok a sogorodek. Nem azert mert szexeltek, hanem azert mert tensleg lehetett volna sokkal sokkal halkabban is es peldaul megvarhattak volna mig kimesz egy pisire es utana allnak neki, mert akkor lett volna legalabb egy fel orajuk ra...de hat 3 gyerek utan hohyan is emlekeznenek az utolso hetekre...


Masreszt az tenyleg gaz, hogy legec iztek a kanapetokat. Nem vagyok prud na de fuj. Ha jon a karacsony es jonnek hozzatok a helyedben hangosna odaszolnek amikor valamelyikuk odaul a kanapetokra, hogy uh vigyazz kicsit ulj arrebb mert epp a kezednel van egy nyari genyoka maradvany nem is tudom talan amikor vendegeink voltak ja csak ti aludtatok itt es vigyorognek.


Sajnos muszaj volt kimenned es gondolomnem halkan lopodztal te sem.

2020. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
78%

Én nem idegeskedtem volna. Szépen kimentem volna a fürdőszobába, ott fogtam volna az éjjeliedényt...


...amit megtöltök vízzel, és jól nyakonöntöttem volna visszafele menet.


Az én házamban majd pont én feszengjek?

2020. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!