Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimentetek volna ha halljátok...

Kimentetek volna ha halljátok hogy szexelnek?

Figyelt kérdés

36 hetes kismama vagyok. Sógornőm és az új pasija nemrég eljöttek hozzánk hogy ideadják az ajándékokat, ruhákat amiket a nagyszülők küldtek. Mivel messze lakunk a családtól ezért megegyeztünk hogy itt aludhatnak. Csak a nappaliban van erre lehetőség a kihúzható kanapén. A mi hálónk a nappaliba nyílik. Előre elnézést kértem hogy sokat fogok este kijárkálni, a terhesség végével már nem sokat bír a hólyagom. Lefekvés után úgy egy fél órával, "furcsa" zajokat hallottam a nappaliból. Hangosan neki álltak cuppogni, csókolózni aztán persze belemelegedtek. Furcsának találtam a szituációt. 1 estét ki lehet bírni szex nélkül, vagy ha nem akkor vendégségben legalább síri csendben intézni. Nem tinik már, 30+ felnőtt emberek, sógornőm 3 gyerekes anyuka. Tudja jól mivel járnak az utolsó hetek. Nagyon kellett már pisilnem, vártam egy jó ideig de muszáj volt kimennem. Rendkívűl kellemetlen volt a szitu. Ráadásul másnap láttam hogy össze is kenték a kanapét. Gáz hogy az ember a saját lakásában kínosan érzi magát. Én érzem rosszul magam hogy rájuk nyitottam.

Ti mit tettetek volna ? Kimentetek volna vagy inkább addig tartogatjátok amíg bepisiltek ?


2020. aug. 25. 19:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%
dehogy pisilnék be miattuk, ők voltak a tahók, főleg hogy a kanapé is olyan lett
2020. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%

Én csaptam volna némi zajt, mielőtt kimegyek, hogy szétrebbenjenek.


Amúgy jah, gázul viselkedtek.

2020. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Travis83 ***** válasza:
98%
Nekik kéne szégyenkezniük, nem neked. Én tiszteletlenségnek tartom amit csináltak.
2020. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%
Én már csak azért is kimentem volna, elég paraszt dolog ilyen körülmények között szexelni. Érezzék magukat kellemetlenül ők. Ha én láttam volna meg, hogy össze is cseszték a kanapét, még külön mondom is, hogy na, lehet akkor nekiállni takarítani.
2020. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Minden gondolkodás nélkül át kellett volna sétálnod! Nekik kellene kellemetlenül érezniük magukat, nyilván nem teszik..
2020. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
5%
Én nem látok ezzel problémát. Nem előtted szexeltek, hanem a nappaliba és kész. Meg te is terhes vagy szóval nem kell úgy tenned mintha vmi baj lett volna, hogy szexeltek. Nem szabad prűdnek lenni nem áll jól.
2020. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
6.kicsit sem érzed, mekkora kretén vagy?
2020. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg tőle nem e tud ajànlani valami jó folt eltàvolitot mert valami lett a kanapén... Gàzak
2020. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%
#6 Persze, inkább be kellett volna szállnia harmadiknak, nem? Te azt tetted volna, igaz?
2020. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
9%

Szóval egy anyuka ne szexeljen már úgy, mint azelőtt hogy anya lett volna, tessek prűdnek lenni! Ja, nem, az te vagy terhesen is. Új szituban voltak, begerjedtek, kepzeld nem mindenki bir ki egy napot szex nélkül, ugy, hogy a párja ott van vele. Ja és csendben nem lehet jól szexelni..a szexnek hangja van

Egy laza orál, ha jól csinálják már az is jár annyi hanggal, istenem.. Veled aztan elmeny lehet(ett) a szex. Mert gondolom mar inkabb nyavogsz. Azért fel ne pukkadj az irigysegtol.

2020. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!