Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimentetek volna ha halljátok...

Kimentetek volna ha halljátok hogy szexelnek?

Figyelt kérdés

36 hetes kismama vagyok. Sógornőm és az új pasija nemrég eljöttek hozzánk hogy ideadják az ajándékokat, ruhákat amiket a nagyszülők küldtek. Mivel messze lakunk a családtól ezért megegyeztünk hogy itt aludhatnak. Csak a nappaliban van erre lehetőség a kihúzható kanapén. A mi hálónk a nappaliba nyílik. Előre elnézést kértem hogy sokat fogok este kijárkálni, a terhesség végével már nem sokat bír a hólyagom. Lefekvés után úgy egy fél órával, "furcsa" zajokat hallottam a nappaliból. Hangosan neki álltak cuppogni, csókolózni aztán persze belemelegedtek. Furcsának találtam a szituációt. 1 estét ki lehet bírni szex nélkül, vagy ha nem akkor vendégségben legalább síri csendben intézni. Nem tinik már, 30+ felnőtt emberek, sógornőm 3 gyerekes anyuka. Tudja jól mivel járnak az utolsó hetek. Nagyon kellett már pisilnem, vártam egy jó ideig de muszáj volt kimennem. Rendkívűl kellemetlen volt a szitu. Ráadásul másnap láttam hogy össze is kenték a kanapét. Gáz hogy az ember a saját lakásában kínosan érzi magát. Én érzem rosszul magam hogy rájuk nyitottam.

Ti mit tettetek volna ? Kimentetek volna vagy inkább addig tartogatjátok amíg bepisiltek ?


2020. aug. 25. 19:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
96%

Milyen idióta mondja erre, hogy irigy a kérdező meg prűd és egy anyuka ne szexeljen?! 🤦🏻🤦🏻 Nektek beteg az agyatok. Elmész vendégségbe, tudod jól hogy a nagyon terhes kismama szobája a nappalira nyílik és azt is tudod, hogy folyamat pisilnie kell, erre nekiállsz hangosan, cuppogva dugni, ráadásul összeb*aszod a kanapét is?? (Szó szerint) És még a kérdező a prűd meg irigy? Hagyjuk már. Ez a pofátlanság és bunkóság netovábbja. Majd még én érezzem magam szarul, hogy felnőtt emberek nem képesek kibírni egy napot szex nélkül ilyen körülmények között? Ha még külön szobájuk van oké. De ott se kellene hangoskodni, legyünk már minimális tisztelettel egymásra! Meg még én sikáljam a raszaradt nedveiket a kanapéról?! 🤮

Igazi parasztok.

2020. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
95%

Haha de hülyék itt egyesek...


Vannak dolgok, amik normálisak, mégse csináljuk bármilyen körülmények között. Na a szex vendégségben, pláne ha nincs privát szoba, pont ilyen. Mint ahogy nem vakarod a segged mások előtt, nem mész kábelt fektetni nyitott ajtó mellett és integetsz rá a házi gazdára, nem túrod az orrod látványosan reggeli közben és a többi. Értem én, hogy jó meg minden de mindennek van helye és ideje.


Én kimentem volna pisilni és rájuk kapcsolva a villanyt még töltök is egy pohár vizet.

2020. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
85%

Srácok, csajok, én már rég röhögtem ennyit egy kérdésen, olyan jókat írtatok.

Szerintem akik ekkora prolik, hogy mások előtt szexelnek, nem jönnek zavarba, ha felkapcsolja valaki rájuk a villanyt.

Kérdező, én is zavarban lettem volna. Vagy kiküldtem volna "előörsnek" a férjemet, hátha addigra abbahagyják, mire én is kimegyek, vagy behozattam volna a bilit. Másnap meg megmondtam volna nekik, hogy hova menjenek máskor. Mondjuk ahhoz a fényes tekintetűhöz, aki még jó szórakozást is kívánt volna nekik, meg felajánlott volna egy adag síkosítót a vendégszeretet jegyében.

2020. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Miss Endzsi ***** válasza:
86%
Én a vizes edénnyel értek egyet.
2020. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
10%
Oké, hogy szerintem nem illett volna, de valahol igaza van a 6-nak. Prűd vagy. Mi az, hogy furcsa hangok? A szex mióta furcsa??? Kínosan érzed magad, miután elmentek? Te? Miért?
2020. aug. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
5%

nagyon terhes kismama szobája a nappalira nyílik



Mondjuk én eleve úgy oldottam volna meg, hogy ne zavarjam a vendégeket, és én aludtam volna kint.

2020. aug. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
91%

Igen, furcsa hangok, mert az ember nem erre számít vendégségben.


Terhesen meg néha a saját ágyadban is szar, nemhogy a kanapén. Amúgy saját házban se nem kötelező, se nem elvárt dolog, hogy a házigazda átadja a saját ágyát. Az az övé. Másnak ott a vendégágy, vagy ha nincs, kanapé.


De a vendégek tudták jól, hogy terhes (azért is mentek most oda), és hogy ez a terhességgel jár.


De akkor meg azt mocskolták volna szét, szóval gyönyörű.

2020. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Nem én hívtam őket, a család szervezte le a "fuvart" hogy elhozzák amiket vettek a nagyszülők, rokonok. Meglepinek szánták. Az hogy itt aludjanak egy kedves felajánlás volt hogy ne vezessenek oda-vissza összesen 600 km-ert. Magamtól biztos nem hívnék vendégeket jelen helyzetben. Az meg hogy még a hitvesi ágyat is fel kellett volna ajánlanom egyenesen nevetséges. Egyébként ahogy írta fentebb egy hozzászóló én is jókat nevettem egy-két kommenten, egész jókat írtatok de azért meg kell hagyni van egy pár degenerált is köztük.
2020. aug. 26. 10:40
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem hagytam volna szó nélkül, szóltam volna a férjemnek. Vendégségben ilyet csinálni egyenesen parasztság. 3 gyerek mellett is simán meg lehet oldani, nagymama/nagynéni/tesó/barát tuti át tudná vállalni őket - ha nem is egy éjszakára, pár órára biztosan, addig a szülők ellennének.


Utólag, ha esetleg felajánlják, hogy "majd látogassatok meg minket", akkor tuti megjegyezném a dolgot. ("Oké, de ugye rácsos a vendégágy vége, hogy fel tudjuk tenni a bilincseket?" vagy hasonló :D)


Még ott vannak amúgy? Takaríttasd már fel velük a foltot, fúj.

2020. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy sajnálom azokat, akik kizárólag ordítva tudnak szexelni.

Kérdező, neked van igazad, parasztok voltak, ilyet normális ember nem csinál.

2020. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!