Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklató exbarát miatt elveszte...

Zaklató exbarát miatt elvesztett család és barátok? Fel lehet ezt egyáltalán dolgozni?

Figyelt kérdés

A volt parom eletcelja az, hogy teljesen tonkretegyen. El akarja erni, hogy mindenemet elveszitsem, a munkamtol kezdve a kapcsolataimig. A testveremet mar sikerult ellenem forditania, es jo nehany baratomat is. Meddig mehet meg ez es ezt fel lehet egyaltalan dolgozni?

Feljelentest tettem de semmit sem ert.

Ha valaki szamara nem viagos hogyan is erte el az ex, azt hogy xz ellenem fordujon:

Addig zaklatta OKET (minden formaban), amig eleguk nem lett es leszakadtak rolam.

A testverem letiltott minden kozossegi feluleten, azt mondta, hogy neki ez mar tul sok es o ebbe nem akar bele keveredni.

Es igaza van , meg megertem, de akkor is szarul esik, es mar ertelmetlennek erzem az eletemet is.


2020. aug. 22. 23:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
98%

velem a nárcisztikus anyám csinálta ezt meg, amikor nem engedtem többé, hogy kötélen rángasson. (ehhez kellett vagy 20 év terápia..)

a világ mocskát köpködte rám, saját magát áldozatnak beállítva.

"ő nem tehet semmiről, ő csak az elszenvedője az én viselkedésemnek"


ja

2020. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
94%
A legrosszabb ötlet,amit könnyebb leìrni mint kivitelezni ès ez nem tipp adàs de,a csalàdban nem volt,illetve nincsen egy,estleg több ffi aki az ùriemberrel hatàrozottan " elbeszèlgessen"?
2020. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
96%
Fel lehet dolgozni, új barátokat, ismerősöket kell szerezni. Viszont előtte mindenképp gondoskodni kell róla valahogyan, hogy ez a semmirekellő élettelen exbarát ne tudjon belepofátlankodni az életedbe.
2020. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
98%

szelíd motorosok. fönt vannak a facebook-on is. pont ilyen nőknek segítenek.

nem bántanak senkit, "csak" felvonulnak a böszme motorjaikkal...

2020. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
85%

Én azt nem értem, hogyha pl. a testvéred téged letilt, veled megszakítja a kapcsolatot, akkor erről hogyan értesül a zaklató, miért állna le a zaklatással?

Ha engem egy családtagom exe zaklatna, értelemszerűen megpróbálnám leállítani. Ha ez nem megy, akkor a rendőrséghez fordulnék. De miért szakítanám meg a kapcsolatot a saját családtagommal?

2020. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!