Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemrég fejeztem be a szoptatás...

Nemrég fejeztem be a szoptatást, és a mellem mostanra elvesztette minden tartását. Olyan "szétfolyós" lett, nagyon puha, és semmi anyag nincs benne. Hogyan tudnék változtatni rajta? Lehet egyáltalán? Edzéssel lehet valamivel keményebb vagy formásabb?

Figyelt kérdés
Se kisebbet, se nagyobbat nem akarok, csak ne essen szét ennyire. Mint valami tejeszacskó ami félig üres. Légyszi adjatok tanácsot!
2010. jan. 21. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Hogyan tudsz rajta változtatni? Állj négykézláb!
2010. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aha, köszi hogy írtál de nem kellett volna. Bemutattad mennyire buta és szánalomra méltó is vagy, gratulálok! A fiam értelmesebb mint te vagy.
2010. jan. 21. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajna én is így jártam :( évek óta a torna se hozta helyre :(((
2010. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez remek:(( köszi
2010. jan. 21. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy helyes edzéstervvel lehet rajta korrigálni. (Persze nem lesz olyan mint előtte? Egyedülálló vagy? Szvsz ha van férjed/barátod, neki ez nem fog sokat számítani.) Ehhez megfelelő edzésterv kell, ha van testnevelő tanár vagy személyi edző ismerősöd, az hasznos lenne. Ruhában pedig lehet a látványon javítani egy kis push-up hatással.
2010. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudlak biztatni, a melled mirigyállománya szenvedett károsodást, ettől olyan szétfolyós, tejeszacskó szerű. Hiába edzel, tornázol, a körülötte levő izmokat megerősítheted, de attól még nem fog újra feltöltődni. Sajnálom:(
2010. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van párom, de nem miatta akarok ezen változtatni hanem magamért. És az sem elégít ki, hogy mások ruhán keresztül úgy látják hogy minden rendben mert kis trükkökhöz folyamodok. Én magára az edzésre lennék kíváncsi, hogy miket kell csinálnom hozzá. Köszi
2010. jan. 21. 21:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsó. Szomorú vagyok, mert így sincs túl sok önbizalmam:((
2010. jan. 21. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem is tejeszacskó kinézete volt.Tudod mit csináltam babakrémmel masszíroztam, majd nem mindennap, óvatosan körkörösen. És most jelenleg biztos hogy a szoptatás után elég megviseltek, de regenerálódni fognak. Ja és használj melltartót, még otthon is. Hidd el tökéletes nem lesz, de nem marad azért sütőlapátnak.
2010. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem varrasd fel plasztikai sebésszel.
2010. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!