Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklató exbarát miatt elveszte...

Zaklató exbarát miatt elvesztett család és barátok? Fel lehet ezt egyáltalán dolgozni?

Figyelt kérdés

A volt parom eletcelja az, hogy teljesen tonkretegyen. El akarja erni, hogy mindenemet elveszitsem, a munkamtol kezdve a kapcsolataimig. A testveremet mar sikerult ellenem forditania, es jo nehany baratomat is. Meddig mehet meg ez es ezt fel lehet egyaltalan dolgozni?

Feljelentest tettem de semmit sem ert.

Ha valaki szamara nem viagos hogyan is erte el az ex, azt hogy xz ellenem fordujon:

Addig zaklatta OKET (minden formaban), amig eleguk nem lett es leszakadtak rolam.

A testverem letiltott minden kozossegi feluleten, azt mondta, hogy neki ez mar tul sok es o ebbe nem akar bele keveredni.

Es igaza van , meg megertem, de akkor is szarul esik, es mar ertelmetlennek erzem az eletemet is.


2020. aug. 22. 23:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem fog mindenki ellened fordulni, mert az exed zaklatja őket. Itt valami más van, ha igaz a történeted.
2020. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

Na, én megértelek maximálisan.


Ez egy nárcisztikus pszichopata.

Hallgasd meg, a yt on a Barbara a narciazcoach tanácsait.


Pont ebben a szituációban vagyok. Csak még rosszabban.

Vadidegen emberek utalnak ki a boltból, mert ez mindent elhiresztelt rólam.

De nem is egyből.

2020. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
99%
Sajnos nem lett időben leállítva, ő meg magától addig nem fog leállni, amíg be nem csajozik újra. Tuti pszichopata. A családoddal pedig ne harcolj, ne hibáztasd őket, hiszen a pszichopata exed manipulálja őket. Tálán próbálj meg őszintén segítséget kérni tőlük? Passz
2020. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

Itt minden válaszoló ilyen debil?! Tényleg csak a kötekedés megy?!

Egyébként nem akarom elhinni hogy a családodat ellened tudná fordítani.

Engem is zaklat valaki konkrétan a semmiért próbált feljelentést tenni a rohadék, hála istennek 🙏🏼 elhajtották, mindent elkövet ellenem a házas "úriember,, de a családom közelébe sem mer menni.

2020. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok. Hozzáteszem olyat is megcsinált, hogy kitalálta én regisztráltam az ő nevében a társkeresőn és ehhez hasonló hazugságok. Engem tényleg zaklat de a családom közelébe sem mer menni. Minek menne?! Nyilván mellettem áll a családom. Nem lehet hogy téged amúgy sem kedvelt a családod? Bocsi lehet nyersen fogalmazok de igaz lehet....
2020. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
99%
Ha ennyire nem állnak ki melletted, és inkább hisznek egy ilyen idiótának, akkor bármennyire is fáj ez, jobb neked nélkülük. Megbocsájthatatlan a válaszreakciójuk a történtekre. Látatlanból feltételezem, hogy amúgy se volt felhőtlen a viszony a családoddal, ezt az exed tudta, ő esetleg még adta is a kapcsolatotok alatt nekik a szépet, így a szemükben ő a "jó fiú", te meg az elfuserált liba, aki "elcsinálta ezt a remek fogást".
2020. aug. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

Hiszek Neked Kérdező! Hasonló helyzetbe kerültem én is, de az én családomat szerencsére nem akarja megismerni az illető.


Velem kapcsolatban már a hatóságokat (és az ismeretségi köröm egy java részét) annyira félrevezette ez az őrült, hogy folyamatosan kapcsolatban kell állnom VÉDELEMRE SZAKOSODOTT szervezetekkel.


Nem szabad tűrni és nyelni, mert ez egy szociopata személyiségzavar. Valamilyen módon kezeltetni kellene...


Annyit tudok az engem zaklató "férfi"-ról, hogy a munkahelyén nagyon sokan panaszt emeltek ellene ügyfelek. Tisztességtelen eszközökhöz nyúl, emberi méltóságérzeteket aláz porig.



Ui: gyakori, hogy az áldozatot hibáztatja ez a társadalom. Lehet olvasni erről cikkeket az interneten.

2020. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%

én is hiszek neki. valaki fentebb már írta, az elkövető valszeg nárcisztikus személyiségzavarban szenved. az ő módszerük az, hogy ha az elsődleges célpontjukat elveszítették - jelen esetben szakítás -, az áldozat környezetében tesznek meg mindent, hogy lehetetlen helyzetbe hozzák.


kérdező, itt nincs jó megoldás. valószínűleg költöznöd kell. jó messze..

2020. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%
33, senki nem vitatja, hogy vannak ilyen emberek. De ha a család elfordul tőled, annak tuti, hogy nem ennyi az oka.
2020. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
98%
De, sajnos van ilyen hogy a család cserben hagyja az áldozatot, hogy a saját nyugalmát védje. Ezt családon belül tapasztaltam: Unokatesómat a volt férje zaklatta, elhordta minden ku.rvának, gyámüggyel fenyegette ha randevúzni merészelt, mert rossz hatással van a gyerekre ha az anyja "kurválkodik" (ami vicc, a tizenhét éves gyerek mellett) A család nyakára is odajárt, napi szinten veszekedett, balhézott -és a rendőrök SEMMIT sem tettek. A család kihátrált az unokatesóm mögül egy idő után, féltették a kiskorú gyerekeket az ex-férj agresszív megnyilvánulásaitól. Hozzátenném: az ex leállt, de csak azután hogy a saját gyereke ment oda hozzá pár haverjával, és beígérték neki hogy úgy megruházzák hogy ottmarad ha nem áll le.
2020. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!