Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklató exbarát miatt elveszte...

Zaklató exbarát miatt elvesztett család és barátok? Fel lehet ezt egyáltalán dolgozni?

Figyelt kérdés

A volt parom eletcelja az, hogy teljesen tonkretegyen. El akarja erni, hogy mindenemet elveszitsem, a munkamtol kezdve a kapcsolataimig. A testveremet mar sikerult ellenem forditania, es jo nehany baratomat is. Meddig mehet meg ez es ezt fel lehet egyaltalan dolgozni?

Feljelentest tettem de semmit sem ert.

Ha valaki szamara nem viagos hogyan is erte el az ex, azt hogy xz ellenem fordujon:

Addig zaklatta OKET (minden formaban), amig eleguk nem lett es leszakadtak rolam.

A testverem letiltott minden kozossegi feluleten, azt mondta, hogy neki ez mar tul sok es o ebbe nem akar bele keveredni.

Es igaza van , meg megertem, de akkor is szarul esik, es mar ertelmetlennek erzem az eletemet is.


2020. aug. 22. 23:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%

“ Addig zaklatta OKET (minden formaban), amig eleguk nem lett es leszakadtak rolam.”


Mégis mit csináltál, amiért elegük lett? Mert, ha a saját testvéred nem áll szóba veled, annak nyilván oka van.

2020. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%
A testvéred miért nem az exedet tiltja le?
2020. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
99%
A testvéred miért nem az exed tiltotta le, nem értem.
2020. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

*Feljelentest tettem de semmit sem ert.


Ha mindenkidet zaklatta, akkor a feljelentés után az eljárás elindult volna.

2020. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem indult el semmilyen eljaras.

En konyorogtem a testveremnek, hogy ha ez a zaklato akar csak egy annyit ir, hogy “hello”, tiltsa le azonnal, kiontottem a szivem.

En nem csinaltam semmit, az egyetlen bunom az volt, hogy szakitottam ezzel az emberrel, aki ezt keptelen volt elfogadni.

2020. aug. 23. 00:04
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Na és mivel sikerült ellened fordítania őket?
2020. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

rohadt nagy szemetek vagytok.

Nem kamu a kerdesem, epp ez az, hogy addig zakltta pl. a testveremet, azzal hogy a lakasahoz megy “beszelgetni”, meg azzal hogy en ilyen k•rva vagyok meg olyan r•banc, ezt a nap 24 (!!!!) orajaban, nonstop, hogy a testverem letiltott engem (IS) mindenhonnan, mintha ez az en hibam lett volna vagy rajtam mullott volna.

Mar ongyilkossagi gondolataim is vannak emiatt, es akkor meg egy ilyen anonim oldalon is ezt kapom vossza, hogy biztos en tehetek rola, meg ugyan mivel lehet ezt elerni.

Koszonom a semmit a kerdes torolve leszz

2020. aug. 23. 00:14
 8/25 A kérdező kommentje:
Lesz.
2020. aug. 23. 00:14
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Hát életszerűtlen nekem legalábbis.

Ha most a testvérem valamelyik volt párja zaklatna, akkor nyilván őt tiltanám le meg küldeném el a francba, nem pedig a testvéremet! Sőt a testvérem mellett állnék!

2020. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

“ Hát életszerűtlen nekem legalábbis.

Ha most a testvérem valamelyik volt párja zaklatna, akkor nyilván őt tiltanám le meg küldeném el a francba, nem pedig a testvéremet! Sőt a testvérem mellett állnék!”


Ti komolyan nem ertitek a kerdesemet?!??? Hat persze hogy eletszerutlen, epp ezt kerdezem, hogy hogyan lehet ezen egyaltalan lelkileg tuljutni, hogy pl. a csaladod/barataid sem allnak melletted?!?????

En is ugyanugy gondolom, hogy teljes mertekben kiallnek a szerettem mellett, de tolem viszont mindenki elfordult, mert “eleguk lett”.

Es nekem nincs elegem?!?? Vagy en akartam hogy ez az elmebeteg zaklasson?!???? Miert kel az aldozatot hibaztatni, mintha meg nem lenne eleg baj az alapsztori

2020. aug. 23. 00:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!