Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a lányommal? (nem...

Mit tegyek a lányommal? (nem jött haza)

Figyelt kérdés
17 éves, eddig is elengedtem a barátjával, akivel 2 évig járt, csak annyi kikötésem volt, hogy tudjam hol van, mikor ér haza és elérhető legyen mobilon. Nemrég szakítottak és most 2 hete egy új haverral járkál, aki 25 éves. Egyszer láttam, szerintem a lányom sem látta 5-nél többször! Tegnap dolgozni volt a lányom, de nem jött haza reggelig, gondolom nála maradt, nekem nem szólt, csak a nővérének üzent sms-t, hogy filmet néznek a fiúnál. Nem értem hogy lehet ilyen könnyelmű, könnyűvérű, felelőtlen. Büntessem internet nélküli szobafogsággal, vagy mi a helyes? Jó már nem gyerek, de kiskorú és átvert, nem vette fel a mobilt, úgy érzem teljesen hülyének néz.
2010. aug. 5. 11:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi féle képpen se lenne jó ha neki esnél, ne adj Isten megütnéd. Civilizált emberek vagyunk. Ülj le és szépen higgadtan beszélgess el vele, mondd el neki,a véleményed.

Egyébként egy szülő soha semmilyen körülmények között nem mondhassa azt a lányára hogy könnyű vérű. Egy jó kis beszélgetés hogy érezze bízhat benned és nem kell hazudnia.Mivel kamasz minál jobban tiltod vagy bünteted annál jobban csinálja majd.

2010. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%

Már semmit.

Ha hajlandó volt egy kvázi idennél aludni,akkor nem az a jókislány,akinek hiszed.

Elcsodálkoznál,ha a barátnői mesélnek ezt-azt.

Sajnos ez ahhoz fog vezetni,hogy elhanyagolja a tanulást,nem bír majd dolgozni a bulik miatt,ráadásul lehet jönni,hogy hányadik században élünk,de a normális fiúk nem olyan barátnőt akarnak,aki bárhol ottragad.

2010. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 margoz ***** válasza:

A gyermeked nem a tulajdonod,nem élheted az életét,nem uralkodhatsz a lelkén,nem irányithatod az érzelmét,ha szereted szeretetett kapsz ha bizzol benne ő is bizalmat szavazz,tanácsot adhatsz ,de engedd el a kezét és biztosisd arrol hogy rád mindig számithat,hozzád mindig mehet.

Miért kell eröszakkal rá kényszeriteni az akaratodat?

A szeretet mindent megold,miért kell feltételeket szabni,miért kell hazugságra kényszeriteni? A hibát mindig a szülö kezdi el,amikor olyan szabályokat kezd diktálni,amit annak idején ő sem viselt volna el,vagy ha elviselte akkor emlékeznie kell arra,hogy mennyire rossz volt.

2010. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok, és tapasztalatból mondom hogy az internet megvonásos szobafogság csak nevetségesebbé teszi a szülőket 17 éves korban. Ha hatni akarsz rá inkább beszélgess vele és tudasd vele, hogy eléggé csúnya módon viselkedik..hát mit szólna ő ahoz ha egyik napról a másikra eltűnnél és nem adnál magadról szinte semmi életjelet? éreztesd vele hogy mit tett és hogyan, az sokkal hatásosabb és emberibb mint egy pofon!
2010. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Na mi lett a kis ribånccal? :D :D
2019. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!