Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a lányommal? (nem...

Mit tegyek a lányommal? (nem jött haza)

Figyelt kérdés
17 éves, eddig is elengedtem a barátjával, akivel 2 évig járt, csak annyi kikötésem volt, hogy tudjam hol van, mikor ér haza és elérhető legyen mobilon. Nemrég szakítottak és most 2 hete egy új haverral járkál, aki 25 éves. Egyszer láttam, szerintem a lányom sem látta 5-nél többször! Tegnap dolgozni volt a lányom, de nem jött haza reggelig, gondolom nála maradt, nekem nem szólt, csak a nővérének üzent sms-t, hogy filmet néznek a fiúnál. Nem értem hogy lehet ilyen könnyelmű, könnyűvérű, felelőtlen. Büntessem internet nélküli szobafogsággal, vagy mi a helyes? Jó már nem gyerek, de kiskorú és átvert, nem vette fel a mobilt, úgy érzem teljesen hülyének néz.
2010. aug. 5. 11:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

hűha, utolsó válaszoló példáján látom csúnyán le leszek pontozva!

"csak a nővérének üzent sms-t, hogy filmet néznek a fiúnál" ---> itt van a kutya elásva! ebből megtudhattad, hogy él, jól van, biztonságban van! Sőt talán még jól is érzi magát!

Hol itt a gond?

(az erkölcsi szózatoktól kiméljetek meg engem! ha ribanckodni akar az az ő dolga, nem kell ahhoz a betöltött 18.életév!) majd a saját kárán megtanulja

2010. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 26%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:15

rá gondoltam

2010. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

17 évesen még bőven gyerek, kiskorú, teljes egészében a te felelőséged.

Én biztosan megbüntetném!!!

Ne tűrd el, hogy hülyének nézzen!

Hiszen te vagy az anyja.

2010. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
megbüntetnéd, felpofoznád, alig várná hogy 18 lehessen és elköltözhessen
2010. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
megbüntetheted,bezárhatod,tilsd el egy hétre azoktól akiket szeret,nővérétől is,meglátod milesz,legyél te vele de ő inkább lesz egyedül a szobájában nézve a falat szreintem, mint veled valószínű 18 évesen meg lelép és utána tojik a fejedre,de már most is tojik igazából. Gondolkozz el,mert a nővérének irt őt megtisztelte ezzeL téged miért nem?
2010. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:32

remélem még nem vagy anya! :D

2010. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy eddig sosem kellett büntetnem őket, mindig szót fogadtak és nem voltam túl szigorú, szerintem ez látszik is (amúgy nem mert volna ilyet tenni). Itt az a gond, hogy egy ismeretlen pasihoz ment, akit ő sem ismer jól és hogy nem szólt. A nővérének hajnali 2-kor írt. Már bocsánatot kért, elvileg nem akart felébreszteni éjjel. Ma ő főzi a vacsit. Remélem ehető lesz.
2010. aug. 5. 12:00
 18/25 A kérdező kommentje:
ja, én nem pontoztam le senkit, mivel vélemények érdekeltek.
2010. aug. 5. 12:01
 19/25 anonim ***** válasza:
97%

11:34-el értek egyet! Engem is sokszor megvert Anyukám és bűntetett csak azt érte el vele, hogy rohadtúl utáltam! Más szülő kitalált mindig valami ÉRTELMES bűntetést, vagy valamit ami még a hasznára is vált, de engem megvert és bűntetett. Iszonyúan feldühített vele!!!!! Tudtam, hogy csak a feszültséget vezette le, de mikor én elkezdtem ütni a boxzsákomat (ilyen kicsi műbőr labdaféle volt DIREKT erre a célra ha bajom van azt verjem, ne gyűljön fel bennem a stressz), de akkor meg azért jött és azért kaptam. Nem azt mondom, hogy mindenért kaptam, de a szarságokért igen. Én csak 1 órát késtem és 2 napig nem mehettem ki. Lehet, hogy durván hangzik a szemébe mondtam, hogy gyűlölöm, de erre mégjobban ütött, ha olyanja volt. Szívem szerint viszaütöttem volna, de inkább nem, mert tudtam, hogy tehetetlenségében teszi meg hát mégiscsak Anyukám. Csak nem tudom akkor minek szült?

Nnem vert meg mindenapp meg mindig csak ha valami nem tesztett neki. Meg nem éppen olyan volt a kapcsolatom vele. Nem értett meg, ha suilban volt valami. Persze Ő azt hitte ha leszar attól jobb lesz. Akkor a probléma eltűnik, büntivel meg veréssel. VERÉS AZ CSAK A SZÜLŐ GYENGESÉGÉT, TEHETETLENSÉGÉT JELKÉPEZI! Semmire nem jó. Arra jó egyedül, hogy elmarja az ember magától a saját gyerekét. A "furcsa nevelési morállal" csak azt sikerült elérnie, hogy 19 évesen elköltöztem a páromhoz. Mondjuk 3 éve jártunk már szóal várható volt, de lehet, hogy többször járnék vissza, ha kicsit betartotta volna azokat a dolgokat amit szülőként be kell tartania (értelmes nevelés). Most úgy tűnik rossz Anya, de nem ez a legjobb kifejezés, hanem az, hogy ROSSZUL NEVELŐ ANYA ami nem EGY ÉS UGYANAZ!


Szerintem el ne verd és értelmetlen bűntetéssel se bűntess. Ha nem is bírsz uralkodni magadon elég EGY pofon! EGY! Olvassgass róla szakirodalomban, hogy mit kell csinálni ilyenkor. Én annak üröltem volna, ha mondjuk ha Anyukám kedvesen elmagyarázza, hogy mégha 1 órácskát is kések neki az örökkévalóság, biztosít arról, hogy szeret stb. És pl az lett volna a bünti, hogy 1 hétig én megyek bolta és felpórzsívozom a szobájukat aztán kész! Mondjuk szerintem beszéld meg a lányoddal KEDVESEN, hogy ha ezt az életmódot folytassa mi lehet a következménye. Egyáltalán nem jó, ha egy szakítás után rögtön másikhoz megy éjjelére. Az megint más ha ismerkedik és nappal elmennek erre-arra. A kominikáció és az érvelés lenne a jó. Én nagyon örültem volna, ha Anyukám nem nekem esik, sikít meg ordít, hanem ÉRTELMES emberként kezel. DE sajna ezen már nem lehet változtatni. Egy életre megmarad bennem és néha még most így úgy elural az az érzés, hogy ez mire volt jó? Aztán perzse kicsit én is ilyen lettem sajnos. Most próbálom meg kiszedni magamból, hogy ne legyen fenn az idegeim a felhőkbe hanem maradjak nyugodtan, ne legyek egyből ideges. Amíg ez nem megy nem vállalok gyereket! Nem szeretném továbbvinni ezt a erőszakot, mert az csak erőszakot szül sés dühöt, gyűlöletet stb. Most evvel nem azt mondom, hogy biztos Te is ilyen vagy, mert nem ismerlek és nincs jogom bírálni SENKIT, de bennem ezek hagytak nagyon mély nyomot. És ha olvassa más is és szereti a gyerekét ne kövesse el azt a hibát, hogyha dühös vagyok akkor aztán mehet minden.Én tudom. Sajnos...


21/L

2010. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

12.16 vagyok, közbe jött a komented!

Akkor nem értem miért nem szólt, lehetséges, hogy elaludthatott(családomban a TV-nézés alvással keverve nagy divat) és nem akart felébreszteni. Mondd Neki, hogy Neked bármikor bármiért szólhat, hátha akkor legközelebb szólni fog. :-)

2010. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!