Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonz ennyire, miért...

Miért vonz ennyire, miért tetszik ha ilyen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy középkorú férfit, nagyon furcsa körülmények között találkoztunk. Később kiderült hogy vannak közös ismerőseink (15fő) és hogy nem is olyan mint amilyennek elsőre tűnt. Néhány dolgot kicsit elferdített magáról. Eddig két felesége volt, az első elmenekült előle két gyerekkel, és ez válságot okozott benne, a második feleségét is szerette, az a házasság jobban alakult. Csakhogy a közös ismerőseink óva intenek tőle, mert szerintük egy sz.rkeverő, és szeret összeugrasztani embereket. Nagyon gazdag ember, vezető beosztásban. De nem ez fogott meg benne, nem vagyok rászorulva a pénz(é)re. Hanem hogy megcsókolt, vagyis ahogy megcsókolt. Nem tudom mit látok benne, de nagyon vonz, olyan érdekes a világszemlélete, annyira szívből ölel meg, olyan kedves velem, másokkal viszont egyáltalán nem kedves, és úgy beszél a kollégáival is néha mint a kutyájával. Ami miatt teljesen megvagyok gyötörve az az, hogy kiderült róla: k.urvázik, szeretőt tart és mindig van egy két fiatallány akivel hancúrozik. Ismerem az összes eddigi nőjét az első feleségét kivéve, és mindegyikről azt tudom mondani: gyenge jellemű, negatív önképű áldozattípusú nők voltak. Nem tudom miért de úgyérzem én elég erős lennék hozzá engem nem készítene ki, megváltoztatni nem akarom, de egyszerűen vonz engem, persze ez azért is lehet mert a környezetemben nincs egy jó pasisem. Egyfolytában keres, nem értem hogy tud tetszeni a viselt dolgai tudatában is, valami baj van velem, vagy csak a kalandot látom benne. Amúgy nem szép férfi, de mégis vonz ez a romlottság. Meg ez a kapcsolat olyan tabu lenne. Szerintetek hogy küzdjem ezt le, nem akarok kidobott préda lenni. Ő a 50, én 20 múltam.
2010. aug. 5. 10:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Tipikus Don Juan. Meg akar szerezni egy kis hancúrozásra. A kérdés csupán az, hogy neked így is kell-e. Egyébként szerintem majdnem minden nőt vonzanak (életük bizonyos szakaszában legalábbis) az ilyen-olyan szempontból rossz fiúk, mivel bennünk van a pátyolgatási, megváltoztatási ösztön. Ezt meg a rosszfiúk jól ki is hasznáják, ismerek ilyet, aki mondta, hogy a bús tekintetét is használja e célra.
2010. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%

Annyit tégy bele ebbe a kapcsolatba, amit ki is tudsz "venni" belőle. Tehát arra vigyázz, hogy ne az legyen, hogy a kis ártatlan húszéveske belezúg a saját apukája korosztálya dörzsölt ötvenesbe, aki egyszer-kétszer jól meghúzatja aztán elhajítja.

De ha előre bekalkulálod ennek a lehetőségét is és egy jó kalandnak tekinted, akkor nem ér csalódás.

Amúgy meg ne halgass mindenkire, lehet, hogy egy rendes f aszi, csak sok lehúzós plázabige egyszer-kétszer őt is átejtette és védekezik vagy nehezen enged közel magához bárkit is, nehogy a pénzére utazzanak.


Ha kihagyod a dolgot, lehet, hogy bánni fogod.

2010. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Lol, utolsó, ezt te se gondolod komolyan :D Azért nehogy már sajnáljunk egy ilyen "embert".


Kérdező. Neked csak annyit mondok: menekülj. Figyelj, a 30 év korkülönbség az 30 év korkülönbség. Tisztában vagy vele, hogy egy 50 éves mennyivel dörzsöltebb, ravaszabb, mint egy 20 éves? Pont annyi idős voltam mint te, amikor lehetőségem lett volna egy ugyanilyen viszonyra. Igaz, ott a f.aszi nem volt ennyire öreg. Nem mentem bele, és nem bántam meg. Egy értelmes 20 éves lány (te annak tűnsz) nem tudja úgy sem megcsinálni, hogy ne keverjen érzelmeket egy szexuális kapcsolatba, míg egy 50 éves dúsgazdag k.rvapecér (bocs) viszont igen. Ne akarj depressziós lelki roncs lenni. Látszik a kérdésedből, hogy érzékeny lelki alkat vagy. Az ilyen viszony nem neked való.


Ja, azt meg nehogy elhidd, hogy ismerted az összes nőjét a feleségén kívül. Ugyan már, hogy ismerhetted volna? Figyelj, amikor te megszülettél, ez már 30 éves volt. Szerintem te elképzelni se tudod, hány nőt meghúzott és eldobott már ez életében. Nem véletlenül tett szert ekkora gyakorlatot a hülyítésben: l. szenvedélyes csókolózás (bárki megtudja csinálni bárkivel, aki megtanulja a technikáját - lásd a filmekben egymásnak tök közömbös színészek milyen szenvedélyes csókjeleneteket tudnak produkálni), 2. saját magát érdekes egyéniségnek beállítani (ehhez elég néhány önismereti sikerkönyvet elolvasnia és néhány közhelyet magára szedni, esetleg néhány érdekesnek tűnő hobbit kitalálnia). Mit is írtál még? Ja, csak ennyit... hát ezek azért annyira nem nagy dolgok, hogy érdemes lenne feláldoznod miatta a fiatalságodat (mert ha kikészülsz emiatt lelkileg, jó pár fiatal éved rá fog menni az eset feldolgozására).


És most nehogy megsértődj ezen, amit most írni fogok: de ilyen f.aszikkal csak negatív önképű, áldozattípusú nők állnak szóba. Ergo te is ilyen vagy, vagy ha nem is teljesen ilyen, lehetnek benned erre utaló jellemvonások. Nem szégyen ez, én is ilyen voltam ennyi idősen, és pont a hasonló eset döbbentett rá erre az igazságra. Figyelj, ha pozitív önképed lenne, nem éreznéd úgy, hogy rá vagy szorulva arra, hogy egy pénzes vén tata kapcarongya légy. Szerintem az lehet a bajod, hogy nincs a környezetedben olyan korodbeli fiú, aki megfogna. Jobban járnál, ha elkezdenél új helyekre menni, új (fiatal!!) embereket megismerni, ahelyett, hogy megaláznád magad. A fiatal srácok közt is sok értelmes van.


Amúgy amit veled csinál ez a férfi, azt úgy hívják, hogy érzelmi manipuláció. Nézz utána az érzelmi manipuláció megnyilvánulási formáinak valahol a neten, meg fogsz döbbenni mennyi hasonlóságot fedezel majd fel. Minden jót, és remélem nem sértődtél meg, és azt is, hogy hamarosan szanálod az öregurat az érzelmi életedből.


29/l

2010. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó folytatása:


A férfi pedig valószínűleg szociopata, ha érzelemmentesen meg tudja csinálni azt, hogy ennyi párhuzamos viszonyt tart fenn.


A lenti link felsorolja a szociopaták tulajdonságait. Hány százalék igaz ezek közül rá? Csak a topikindító leírásod alapján legalább 50.


[link]

2010. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Még 1 megjegyzés az utolsóhoz: valaki említette don Juant. Tudtad, hogy ő is szociopata volt? Ezért tudott annyi nőt érzelemmentesen elcsábítani. A szociopaták a felszínen érdekes, megnyerő személyiségek.
2010. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
úristen csak 5-10 nem volt ráigaz a többi mind stimmel. teljesen kiakadtam...
2010. aug. 9. 17:10
 17/22 A kérdező kommentje:
az eddigi leghosszabb válaszolónak a 2 oldalon nagyon szépen köszönöm, még sírtam is hogy hogy lehetnek ennyire kedves és jóindulatú emberek akik igy terelgetnek mint te! nagyon okosan érthetően fogalmaztad meg, azt hiszem elindítottál a NEM útján...
2010. aug. 9. 17:46
 18/22 anonim ***** válasza:
:)
2010. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok a leghosszabb válaszoló: örülök Kérdező, hogy elindítottalak a nem felé vezető úton, csak így tovább. Hidd el, utólag büszke leszel magadra és a lelki erődre (én is az voltam annak idején - azt hiszem ez volt az az eset, amelynek hatására igazán felnőtté váltam). Amikor a hasonló eset kapcsán rájöttem, hogy az illető szociopata, én is ugyanúgy megdöbbentem, mint te. Nálam is csak kb. 10 válasz nem volt igaz. Egyszer beszélgettem egy netes fórumon egy férfival, akit egy szociopata nő teljesen taccsra vágott lelkileg (mert nőből is vannak ilyen szociopaták). Éveken keresztül súlyos pszichiátriai betegségben szenvedett, még dolgozni sem tudott. Szegény még a zárt osztályt is megjárta, de miután "meggyógyult", utána is egy roncs maradt. Szerintem ne akarj úgy járni, mint ő. Amúgy a másik egy-két fiatal lány, akit szeretőnek tart, szerintem ők is ugyanazt hiszik vagy hitték, amit te írtál... én olvastam Casanova életrajzát. Mind a 3000 nője halálosan komolyan elhitte, hogy ő más lesz mint a többi, és ő majd meg tudja változtatni, és őt majd igazán fogja szeretni. És ezek között a nők között voltak kifejezetten intelligensek is.
2010. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Okos és tapasztalt nő lehetsz. Ha te nem válaszoltál volna, még mindig ugyanott tartanék. AZért emeltem ki a kérdést, mert még mindig bizonytalan voltam és vívódtam és senki nem adott útmutató választ. Nagyon sokat jelentett nekem a válaszod! Tényleg egy vízválasztó volt. Mintha kihussant volna a gondolataimból. A válaszodat kinyomtattam és kiraktam a faliújságomra, hogy mindennap elolvashassam. Köszönöm!
2010. aug. 9. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!