Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen elvárásaid vannak a...

Milyen elvárásaid vannak a párodtól?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok is vegyesen írjanak. Kíváncsi lennék kinek milyen tulajdonságok a legfontosabbak egy párkapcsolatban.
2010. aug. 5. 08:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*mester
2010. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Beatrix17 ***** válasza:
58%
Röviden:legyen a másik felem!
2010. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Holdtündér válasza:
Természetesen hűséges legyen, lehessen vele beszélgetni bármiről, tudjon megnevettetni.
2010. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem szeressen a világon a legjobban,tehát legyek én neki a legfontosabb és az első!Aki így érez irántam,az mindenben támogat,együtt oldja meg velem a közös problémákat,tisztel,megbecsül,elfogad,szóval szeret.
2010. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Értelmes legyen, intelligens, hogy tisztelni tudjam, és elfogadjam a véleményét. Azonos kultúrkörnyezetből származzunk, hogy legyen beszédtémánk, és értsük meg, amit a másik mond. Határozott legyen, hogy helyretegyen engem, de nem erőszakosan, csak úgy, hogy a szívem mélyén tudjam és elfogadjam az igazát. Agyilag legyen sokkal érettebb nálam, fogadjon el, és várja meg, amíg magamtól változom, ne ő akarjon átformálni. Legyen hűséges, és sohasem éljen vissza a belé vetett bizalmammal, mert azt többé nem nyeri vissza soha, ha csalódnom kell benne.

És bocs, de legyen azonos vallású, vagy vallásilag toleráns, és akarjon itt, Magyarországon élni, ne menjen küföldre.

2010. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudjon értelmes mondatokban beszélni, ez nagyon fontos. :D Lehet megkövezni.

A többi meg általános, legyen hűséges, szeressen, kis humorosság is belefér, legyen férfi, de ne nagymenő, romantikusság is jó, szeressen nagyon-nagyon sokat bújni (nem csak szexuálisan) én ölelés és érintés mániás vagyok. :) Szeretem a kis édi gütyögéseket, persze értelmes mondatokba szedve, kedveskedő becézések.

Hála párom ezeknek mind megfelel. Nem tökéletes, de tökéletes ember nem is létezik. :)

4 és fél év

20/L

2010. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!