Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen elvárásaid vannak a...

Milyen elvárásaid vannak a párodtól?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok is vegyesen írjanak. Kíváncsi lennék kinek milyen tulajdonságok a legfontosabbak egy párkapcsolatban.
2010. aug. 5. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szeressen. :)
2010. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szeressen, társam legyen a bajban, legyen közös témánk, intelligens/okos/tanult legyen, kölcsönösen támogassuk egymást, tudjunk kompromisszumot kötni, hűséges legyen... az sem árt hogyha vicces ... hirtelen ennyi jutott eszembe :)


21L

2010. aug. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyen boldog.
2010. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hűséges legyen!
2010. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
meg mondom öszintén, hogy én nagyon szeretem azt érezni mikor "herceg Nő"vagyok egy FÉrfi mellet minden kívánságommat lessi és ez nekem tetszik,ha kérdezek tőle vmit amit én nem tudok tudjon rá válaszolni vicces legyen és emelet jó apuka,ha hiszotek ha nem van ilyen!És ha a Férfiak elvárja, hogy a konyhában"szakácsnő"legyek a ház ragyogjon mint ha egy hotelba lépne be és az ágyban "qrva" legyek akkor Ő is hordozon a tenyerén.és a biztonság is kell nekem!
2010. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
megbízható..és igen, nem ártana, ha szeretne is.:)
2010. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerencsés vagyok a párommal mert nagyon szeret okos hűséges kitart mellettem mindenben vicces jókat szoktunk bulizni imádja a gyerekeket mindent együtt csinálunk és a többiről ne is beszéljünk
2010. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet szabadságon alapul, nem szükségen és elvárásokon. (Osho)
2010. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Megbízható legyen, imádjon, legyen okosabb nálam, nagy egyéniség legyen, legyen erős akaratú, legyen önálló véleménye, figyeljen rám, vegye komolyan az érzéseimet, otthon ülős legyen, legyen inyenc és ha nem tetszik a főztöm mondja el hogyan főzzek jobban.

Ha kérdezek tőle valamit próbáljon utánanézni. Legyen számítógép zseni, hacker mester, legyen logikus a gondolkodása.


Ne legyenek kényszeres hülye dolgai, mint pl alkohol, drog, szerencsejáték vagy bármi más amitől nem tud elszakadni, vagy amiről nem lehet leszoktatni. Ne legyen elmebajos, dühöngő őrült.


Döntsön mindig helyesen és lehetőleg olyan irányba hogy az nekem is jó legyen. Szóval vegye figyelembe az én döntéseimet is.


Más most nem jut eszembe. De a párom valami ilyesmi :D

2010. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ma 09:04 - "hacker master" ezen behaltam :D
2010. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!