Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet velem anya ilyen?

Mitől lehet velem anya ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval,már szinte le se szar,se egy puszi,se egy ölelés,se semmi.Most apának csinált teát,kértem hogy nekem is csináljon,és a fejemhez vágta,hogy csinálj magadnak,mert nem ér rá.Ha ebédkor szed kaját magának,és apának,akkor is azt mondja szedj magadnak,meg csinálj magadnak kaját.Csak apámmal van elvegyeledve,mindig vele van,én meg lehetek ott ahol akarok.Nem beszélünk meg semmit,semmi anya-lánya kapcsolat.Ha mondanák neki valamit annyi a válasz,nekem mindegy,nem tudom,most hagyj békén.Szerintetek velem van a baj?Csak mert ha átmegyek a barátnőmhöz,ott az anyukája mindjárt puszival fogadja,kérdezi hogy mi volt ma,és szedi az ebédet még a 18 éves fiának is.Nálunk mi lehet a baj?
2010. aug. 4. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És anyukád?

Nem lehet, hogy klimaxol?

Amikor egyedül van, mondd el neki is, hogy nagyon rosszul esik,hogy így viselkedik.

Próbálj meg közös programokat szervezni!

sok sikert!

2010. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Detto, mintha anyámról olvasnék...


Én már "elviselem", hogy ilyen, és sűrűn imádkozok, hogy én ne legyek ilyen majd :((((

2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem anyudat.Én is anya vagyok, 17 éves a fiam, de éjfélkor is neki állok palacsintát sütni neki, nem hogy a kaját kiszedni ebédkor.Mond meg anyukádnak, hogy úgy érzed nem szeret, miért nem fordít rád több figyelmet?
2010. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

talán nem kellene elvárni,hogy kinyalja a hátsógdat.

Azért nemá'ebédet nem tudsz merni magadnak!Te mikor mertél anyádnak,vagy mikor főztél neki teád?Vedd már észre magadat.

2010. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

21:15

Mi a f@sz az a "hátsógdat" meg "nemá" meg "merni"?

Te hová valósi vagy b...meg, és osztod az észt...

2010. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 14 anya 40.Próbálok mjad valamit kihozni ebből az egészből,azért köszi a válaszokat:)
2010. aug. 5. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:

ja, 21.15-ös!

először is, légyszi próbálj már meg madzsarul írni, jáó?

a másik meg hogy egy rohadt merőkanalat megfogni és merni két kanál levest a családtagjaimnak, az alap! nem lustaság kérdése, hanem szívesség és kedvesség! látszik, neked sem sok részed volt benne...

2010. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19.12:ebben igazad van,nekem anyám volt,nem csicskásom.
2010. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21.39:

Persze te vagy miss tökély,aki még soha nem ütött el semmit.A hátsó az amiből neked kettő van:egy a lábaid tetején,a másik a nyakadon.

Gondolom sose láttá' angol szöveget sem.Azt se tudod mi az az aposztróf.

A merni, az egy cselekvő ige-gondolom te nem tudod,mer' elnézed,hogy anyád megszakadjon neked...

2010. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!