Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családja miatt veszekszünk,...

A családja miatt veszekszünk, Ő médgsem ad igazat. Más is kiborulna ettől?

Figyelt kérdés

A párom családja állandóan a nyakunkon lóg, de leginkább az enyémen, mert a párom keveset van itthon. Van egy 1 éves fiúnk, sosem tudtam kettesben lenni, mert valaki a családjából állandóan itt volt, nekem kellett félrevonulni, ha szoptatni akartam.

Gondoltam, majd ha nagyobb lesz a gyerek ritkulnak a látogatások, de nem. Az én anyum és tesóim kb. 2-3 hetente jönnek, néha mi is megyünk, de így is kb heti 1 látogatásra jön ki.

A sógornőm és anyósom 2-3 naponta jön, de szigorúan egymás után, behogy letudjuk egyszerre. Mi már nem is megyünk hozzájuk, mert amikor kipróbáltuk, hátha amiatt járnak ide, hogy keveset megyünk, akkor meg minden nap együtt voltunk :(

Kis faluban élünk, nem zárjuk az ajtót, de már kínomban bezárjuk, ha lerakom a gyereket, mert mindig a leglehetetlenebb időpontban jönnek.

Nagyon elegem van már, kezdem unni, hogy minden másnap 2-3 órára beülnek. Nem tudok semmit csinálni, mert állandóan a számban vannak.

Páromnak ezt jeleztem, neki az volt a reakciója, hogy nem miattam, hanem a gyerek miatt jönnek, és hagyjam rájuk a gyereket és csináljam a dolgom.

De engem már egyszerűen a jelenlétük is idegesít.

Emiatt elég sokat vitatkozunk.


2020. aug. 14. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy ha be van zárva az ajtó és a kapu, akkor képesek felhívni, hogy merre vagyunk, mert látják, hogy utthon a bicaj és az autó... :S
2020. aug. 14. 21:11
 2/10 anonim ***** válasza:

A nagyanyám csinálta ezt gyerekkorunkban. Anyu az ajtót bezárta. Ha telefonon keresték, megmondta, hogy a barátnőnél vagyunk, majd később hívják fel. Később már fel sem vette.

Sajnos vannak olyan emberek, akik nem képesek megérteni, hpgy ne menjenek a másik nyakára.

2020. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
A párod mit mond? Megérti mi a bajod?
2020. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítene. Teljesen megértelek. Sajnos a párodat nem zavarja
2020. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát őt nyilván nem zavarja, csak este jár haza.
2020. aug. 14. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

"Emiatt elég sokat vitatkozunk."


Kivel vitatkozol??

A pároddal? Aki semmiről nem tehet, sőt egész nap dolgozik, hogy eltartson téged??


Amúgy miben zavarnak -egy héten kétszer- a rokonok?

Az otthonülésben?

2020. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os , ha te annyira vágysz a párod rokonaira, akkor költözz oda.

Nyilván van igényem a saját lakásunkban néha az egyedüllétre, minden másnap 2-3x 2-3 óra, az már bőven sok.

A párommal vitatkozunk igen, mert nem érti meg, amikor fáradt vagyok, ha hazaér.

Egyébként hol is írtam, hogy eltart engem? Nem mindenki a koasz fenékre szül ám. Csak mondom.

2020. aug. 14. 23:07
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Szólj, hogy este jöjjenek, amikor a párod is otthon van, mert ő annyira vágyik a társaságukra! Add a felnőttek közé a fáradt, nyűgös gyereket, szórakoztassák, te meg vegyél egy jó zuhanyt! :-) Napközben meg igen, zárd az ajtót.
2020. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Én kihasználnám, hogy ott vannak. Mindent akkor csinálnék, ők meg babázzanak.
2020. aug. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek id ráérnek
2020. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!