Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha nemszeretem ezt...

Miért baj ha nemszeretem ezt a szokást? Miért várják el?

Figyelt kérdés
Nálnuk a családban nincs sose puszilkodás, egyedűl a párom puszilom meg. Amikor viszont találkozom bármilyen ismerőssel az egyből 1,2,3 puszit adna s mikor mondom ,hogy számomra ez nem elfgadható vagy nem szeretném akkorrögtön ridegek vagy furának néznek. Még akik évek óta ismernek azok is. Nekem valahogy nem fér bele. Pláne ha egyik kölni bűzt áraszt vagy 2kg alapozó van rajta de ezt nem mondom mert tudom megbántanám.
2010. aug. 4. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem szeretem a puszizkodást
2010. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok vele. Családon belül nem szeretek puszilkózni, mert hát szinte minden nap látjuk egymást. Barátokkal szoktam, mert őket ritkábban látom.
2010. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele
2010. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se nagyon szeretem, mikor mindenféle ilyen-olyan ismerősök, akikkel nem is vagyok különösebben jóban, puszit adnak :S Egyébként szeretek puszit adni, de csakis azoknak, akiket szeretek, ez nálam is egyfajta bensőségesebb kapcsolatot jelent. De manapság sokaknak természetes, hogy kb. minden ismerősüknek puszit adnak, akivel találkoznak...
2010. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, én is utálom, de ha nekik ez adja meg a lelkibékét csinálják...

mindenesetre ha már hajol hogy megpusziljon nem taszítok el senkit, max annyit szoktam hogy ha épp olyan a téma, felhozom hogy nem szeretem. aztán talán megjegyzik. az öleléseket sem szeretem, egyáltalán semmilyen testi kontaktust...

2010. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 margoz ***** válasza:
Tolerancia!Van aki igényli,ha az illetöt nem szeretnéd hogy megpusziljon kedvesen háritsd el (valami bacim van,v, fokhagymát ettem,nem birom a dohány szagot ne haragudj)kegyes hazugság de jobb mint megbántani azt akit nem akarsz.Nálam bevált,és késöbbi beszélgetések során lehet megjegyezni hogy nem vagy hive a puszilkodásnak,az értelmesebje felfogja,a butábbal meg tovább lehet a kegyes kifogás elöbb utobb ő is rá jön
2010. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!