Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan gazdag család aki...

Van olyan gazdag család aki lenézi a te családodat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férjem testvérei és már sajnos azok gyerekei is lenéznek minket.

Férjemnek két testvére van, akik az utóbbi 10-12 évben szerencsésen meggazdagodtak, csak elfelejtették, hogy honnan is indultak. Az akkori tini gyerekeik is felnőttek közben és fürdenek a szüleik teremtette anyagi javakban - hopp egy budai lakás, a másiknak egy vadiúj autó, az egyik lánynak budai - igaz, sorházi, de mégis - családi ház plusz autó, és persze mindnyájan azt hiszik, hogy ők ettől többek nálunk.

Rosszul esik, mert volt idő, amikor olyan szegények voltak, hogy a férjem adott nekik kölcsön abból a kevésből. Közben mi is erősödtünk egy kicsit, nincsenek napi anyagi problémáink, bár pl. lassan másfél éve nem fizettük ki az ingatlanadót, mert inkább a gyereket ruháztuk, iskoláztattuk, de majd az is meglesz.

2010. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi állunk anyagian jól, nem dicsekszünk meg semmi, mégis lenéznek a parasztok. Szomszédok.
2010. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk az van, hogy a szüleimnek több diplomájuk van, a nagymama orvos és ők nézik le azokat az ismerőseinket, akiknek mondjuk érettségijük van. Ez nem túl jó dolog, ők eléggé ilyen sznobok, én meg nem tudom, nem szoktam lenézni embereket, max akkor, ha primitíven viselkednek.
2010. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!