Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan gazdag család aki...

Van olyan gazdag család aki lenézi a te családodat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az egyik szomszéd volt ilyen. Apám maga építete a házát míg ők felújították mit vettek s folyton mercivel dudálták végig a falut. Aztán persze párszor jött a rendőr bácsi s elvitte őket mert harácsolt s kétes múltú volt a vagyonuk.
2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs, legalábbis nem tudok róla.
2010. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. Előző lakhelyünkön, társasházban a szomszéd házaspár...Magyar Népköztársaság régebbi miniszterelnöke volt a rokonuk, a nő addig nem volt hajlandó köszönni szüleimnek, míg meg nem tudta, hogy diplomások. Részben miattuk költöztünk el, mert undorítóan viselkedtek.
2010. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rokonságomban van nem is egy gazdag, de sosem néztek le amiatt, hogy mi nem vagyunk azok. És segítettek is, ha kellett. A szomszédunk is gazdag család, de teljesen normálisak, kifejezetten szerények.
2010. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de én nem szomorkodok emiatt,mert így legalább sokat tanulhattam.Ezek keresztanyámék.Nálunk van szeretet,náluk gazdagság van,meg stressz.Mire jó az?Semmire.Végülis van rengeteg kölcsönük,amit visszakellene fizetni,de nem sikerül nekik sehogysem,mert a befolyó pénzt mindig új gépekre,földekre költik,meg ilyen magra,olyan magra.Mostmár igazán leállhatnának,mert tönkre fognak menni,ÉS A MI HÁZUNKAT MEG JELZÁLOGBA TETTÉK,anyám meg be is dőlt nekik(fúúú:@),és ha ők becsődölnek,MEHETÜNK AZ UTCÁRA!!!:S ennyit keresztapámról..meg keresztanyámról.A színészmajmokról.Nagyon megtudják játszani magukat.


ÉN NEM A GAZDAGSÁGUK MIATT UTÁLOM ŐKET,én amiatt,hogy minket is folyamatosan tönkretesznek és kihasználnak.

De mivel én mégcsak 15 éves leszek,és lány vagyok,EZ ELLEN SEMMIT NEM TUDOK TENNI!!!


Elnézést a nagybetűkért,de ez van >.<

Apa nyugdíjas,ő azért jó pénzt kap(abból minden számlát kitudunk fizetni),és anya meg annyit,hogy abból meglehet élni.Egy hónapba összesen 190.000 Ft jut hármunkra,ebből 90.000 Ft-ot mindig a rezsire meg az egyéb költségekre szánunk,a többin kaját veszünk-nekünk a csapból is folyik friss víz,mi azt isszuk,és nem üdítőket,ezen is spórolunk.De azért ANYUMÉKTÓL MEGKAPOK mindent...OLYAN ÁTLAGOSAN élek..:) mint a többi mai tini.

Szóval nem kell minket se sajnálni,se lenézni,mert se gazdagok nem vagyunk,se szegények..

2010. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, remélem nincs.
2010. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk "mi" vagyunk a gazdag család, a szüleim néznek le mindenkit. Elhihetitek, hogy gyerekként ezt baromi szar volt átélni ezen az oldalon is.
2010. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár nem tudok róla, egyrészt nem ismerek túl sok gazdag családot, akit meg igen, vagyis gazdag család tagját, az jófej, eszébe sem jut lenézni azért, mert én nem vagyok gazdag. Általánosban volt ilyen osztálytársam, az mindenkitől kérdezgette, hogy mennyibe került a ruhája, a szülei kocsija, mennyit ér a házuk, hol voltak nyaralni, stb., és ha válaszoltunk, akkor lefitymálóan mondta, hogy " csaaak ennyi??? a miénk sokkal több volt."
2010. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Páromék tehetősek és le vagyunk nézve. Legalábbis apuci és a kisebbik testvér által. Nemegyszer mesélte párom, hogy apámat parodizálta a tesója, nem is ismeri mondjuk, de mivel nem diplomás, neki ez már halálos bűn és lenézendő dolog, így nem ember az ember... Nyíltan nem merik mondani persze.

4 és fél éve vagyunk együtt, és remélem, hogy párommal hamar összehozunk valami saját kis kuckót, mert a végén gyilkos leszek. :D (csak vicc, nehogy komolyan vegyétek)

20/L

2010. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!