Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

a szomszédunk olyan gazdagok hogy az már nem is igaz. 3 kocsi, óriási ház, rengeteg pénz. Van egy kis ötéves gyerekük annak is mindene megvan egy hétköznapi napon is mindent megvesznek neki, már tévéje is van meg saját szobája. És idejön dicsekedni hogy pl. 'kaptam új robotot meg mindent háháhá'. Én meg ezt nem tudom már elviselni(12 éves vok)hogy neki mindene megvan nekünk meg egy egyszerű autónk sincs :( Sőt nekem saját szobám sincs. :'( nagyon kevés pénzünk van de tisztességesen dolgoznak a szüleim.

Az a gyerek miért kapott ilyen aranyéletet az élettől, én meg miért ilyen szörnyűt? :( Mivel érdemeltem ezt ki? Már nem bírok így élni. :((


2010. aug. 4. 12:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nincs végzettség?? 8-an vannak ?? sok pénz??

Cigányok az 1000%

a Kis gyereket szard le:):) mutass be nekii, vagy ne foglalkozz vele..könnyebb mondani.. dee akkor seee. enged el a füled mellett amiket magyaráz..

2010. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Olvasom itt a válaszokat, és erősen elgondolkoztam. Miért van az, hogy ha valaki gazdag, és mindent megadhat a gyermekének, akkor rögtön úgy állítják be, hogy szegény gyerek biztos nem boldog, biztos nem foglalkoznak vele. Azért ez elég furcsa. Ha valaki jól keres, akkor már nem lehet jó anya? Bocs, az OFFért, de ezt már sokszor megfigyeltem, és zavar ez a hozzá állás.


Kérdező: ne egy kisgyerekre irigykedj. Nem biztos, hogy azért dicsekszik, hogy téged bosszantson, csak gyerek, és, ha egy gyerek kap valamit azt szereti mindenkinek megmutatni.

2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

12:53.


Ez így van. Nem is azért írtam le a tapasztalataimat, mert ezzel az akartam volna sugalni, hogy aki gazdag az az elvonón végzi, csak leírtam a végleteket, hogy azért ne keseredjen el a kérdező, mert lehet, hogy az a gyerkőc majd nem fog tudni élni a lehetőségeivel aki gazdagságban nő fel, de ha egy szegény gyerek szorgalmas még neki is lehet majd nagyon jó. Remélem lehet érteni mit is karatam ezzel mondani.

2010. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
12:53 vagyok: persze, értem:) tudom hogy csak lelket akartál önteni a kérdezőbe, én meg azért írtam hogy nehogy ezért a kissrác vagy a családja ellen forduljon vagy ilyesmi:)
2010. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

12:53 oké így már vili nekem is. :)

Hát igen azért nem kell ellenük fordulni, inkább hasznunkra kell fordítani amit látunk az életben, nem pedig felakadni rajta.

2010. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) így most már kicsit jobb kedvem van. Megpróbálok nem odafigyelni arra a gyerekre...
2010. aug. 4. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!