Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegült tőlem a párom, mit...

Elhidegült tőlem a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!van egy párom,akitől épp a babánkat várom,de teljesen elhidegült tőlem..már ne mis szexelünk,meg sem csókol,mindig elmegy reggel,este ér haza,mindig rosszkedvű és kötekedő..arra fogja,hogy nem szexel velem,hogy már 2 éve együtt vagyunk,ilyenkor már a palik nem akarnak szexelni,csak szökőévben,holott fiatal(27éves).régen mindig lebukott,hogy csajozott.szerintetek újra ezt teszi?mi lenne a legjobb megoldás??
2010. aug. 4. 12:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Kedves 13:10..azt mondta,ha elhagyom,nem is akar tudni a gyerekről,nemhogy támogassa,mert én már mondtam neki,hogy ez így nem jó nekem,és próbáljon változtatni,de eddig semmi...
2010. aug. 4. 13:13
 22/32 anonim ***** válasza:
35%
Értem.Akkor te végül is csőbe húztad.Neked kellett egy gyerek,mindegy kitől,mert apát utólag is lehet neki találni,aztán most csodálkozol.Érdekesek az ilyen nők.Elbántál a sráccal,de most már hagyd ott és villámgyorsan kezdj apát keresni a babának,jobb úgy neki.(nem neked,,most már nem csak rólad van szó)
2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ujjujj... Ez érzelmi zsarolás szagú. Hm... lehet h akkor tényleg csak a felelősségtől ijedt meg vagy szimplán nem jön be neki a terhes szex :S Amúgy szülés előtt nagyon szokták ajánlani a szexet mert az tágít és segíti a baba születését :)

A legjobb ha nyíltan rákérdezel h miért van ez, hátha meg lehet még oldani.

Sok sikert!

2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
70%
Hehe, ez jó. Kérdező, azt állítod, hogy a srác is akarta a gyereket, most meg kiderül, hogy valójában csak konc a nyakán, és inkább szabadulna tőle, meg tőled is. Nem lehet, hogy te aljas módon direkt teherbe estél, hogy ezzel rávarrd magad a pasira? Vagy csak spermadonornak kellett (erre utal az "apát lehet találni könnyen"-megjegyzésed)? Akkor nem gondolkodtál el azon, hogy talán nem te vagy az élete szerelme, mikor párhónapos kapcsolatban megcsalt? Vele maradtál, csőbe húztad, aztán most röhögsz? Ez minden, csak nem tisztességes elbánás...
2010. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
51%
A párod igazán nem is akart gyereket, ahogy kiveszem a szavaidból. Te akarata ellenére mégis bevállaltad. És most csodálkozol, hogy hozzád se nyúl?
2010. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%
hagyd el és kész.nem jó a gyereknek ha sokat idegeskedsz,se most,se miután megszületik.
2010. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Úristen...szó sincsen erről ,felcsináltattam magam???amikor még elkezdtük a gyerektervezést,még minden rendben volt.ő akarta,inkább ő akart maga mellett tartani szerintem,meg azt mondta,most van lehet az egyetlen esélyem gyerekre.ezért vállaltuk közösen.ő utána kezdett csajozni,miután én teherbe estem,addig minden rendben volt.

elég hülyék vagytok,ha nem tudtok olvasni a sorok közt,és még én jövök ki szemétnek z egészből,holott én csak választ szerettem volna,hogy miért nem akar szexelni szerintetek a párom,ha már kérdeztem tőle,és ezeket a válaszokat kaptam!!!!!

2010. aug. 4. 15:20
 28/32 A kérdező kommentje:
"kedves" válaszolgatók!!olvassátok el a későbbi hozzászólásokat is... akkor talán nem látni fogtok a sorok közt
2010. aug. 4. 15:25
 29/32 anonim ***** válasza:
79%

5 éve vagyunk együtt, 2 éves a lányunk és semmi gond a házasélettel. Szerintem nem véletlen tetted fel a kérdést, hiszen te is látod, hogy ez csak üres duma és kifogás amit a párod mond.

Legjobb megoldás erre az, hogy megbeszélitek.

2010. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
51%
Akkor most mit vársz?Viseld a következményeket,te akartad.
2010. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!