Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegült tőlem a párom, mit...

Elhidegült tőlem a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!van egy párom,akitől épp a babánkat várom,de teljesen elhidegült tőlem..már ne mis szexelünk,meg sem csókol,mindig elmegy reggel,este ér haza,mindig rosszkedvű és kötekedő..arra fogja,hogy nem szexel velem,hogy már 2 éve együtt vagyunk,ilyenkor már a palik nem akarnak szexelni,csak szökőévben,holott fiatal(27éves).régen mindig lebukott,hogy csajozott.szerintetek újra ezt teszi?mi lenne a legjobb megoldás??
2010. aug. 4. 12:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Na van ám kifogása...mi is 3 éve vagyunk együtt de ilyen nincs...

Koppints oda, vagy elhagyod!

2010. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem azt szerettem volna,h leosszatok..Szerintem a gyereket nem a pasinak szül a nő.Ha jött,én nem akartam elvetetni,mert beteg vagyok sajnos,és lehet soha többé nem lehetne gyerekem.annyira jó fejek vagytok!
2010. aug. 4. 12:52
 13/32 anonim ***** válasza:

Szia!

A pasik 30 éves korukban vannak a csúcson. Akkor a legérettebbek érzelmileg és fizikailag is.

Nem tudom h a párod miért viselkedik így, sajnos ezt nektek kell megbeszélni. De én nem bíznék benne ha ilyen nagy Casanova volt régebben is... Egy gyerekkel lehet h megijesztetted. Ő is akarta? Mert ha csak jött és nem volt tervezve akkor lehet h átfutott az agyán h ezeket már nem teheti majd meg, felelősséget kell vállalnia, nem járhat el annyit haverozni stb.

Amúgy te hány éves vagy? Állj a sarkadra és kérj ésszerű magyarázatot. Tudom h a terhesség alatt érzékenyebbek a nők, de ne hagyd h bizonytalanná váljon a jövőd!

20/L

2010. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ő is szerette volna nagyon!!24 éves vagyok
2010. aug. 4. 12:57
 15/32 anonim ***** válasza:
Egyedül felneveled,ja és a gyereknek apára nincs szüksége?
2010. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy először is mindent őszintén veszekedés nélkül a másik érintett fél elé kell tárni!!! Beszélj vele! Konkrétan kérdezz rá: miért nem szexelünk? Az a bajod, hogy gyereket várok? Mindent kérdezz meg!!!!!
2010. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
31%
12.50-es valaszoloval abszolut egyetertek!!! Ha fel tudod nevelni egyedul akkor ne hagyd magad megalazni. Ha egyedul is elvagy, akkor legalabb a babanak szentelheted az energiadat, pihenhetsz, es nem azon agyalsz, h onagysaga vajon mi a francert nem akar szexelni??? Es igen, spermadonornak fantasztikus volt, de ennyi volt az annyi. Keress mast! Ha tisztaban vagy vele, hogy menni fog, akkor miert tetovazol? Sok sikert :) es sok boldogsagot a babahoz.
2010. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ha ő is szerette volna akkor lehet h beijedt...

Próbálj vele beszélni, tárd elé a tényeket h oké, ha nem lesz őszinte és nem változik akkor nem csak téged, de a babát is elveszíti. Megilleti a láthatás joga 2 hetente, meg fizetheti a gyerektartást, de kimarad a legboldogabb pillanatokból! Nagyon nagy boldogság az amikor először ülnek fel, amikor kijön az első foguk, amikor kimondják az első szót és amikor elkezdenek járni. Nincs is ennél szebb mint jelen lenni ezekben a pillanatokban! Mindig emlékezni fogsz/fogtok rá.

2010. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Kedves 12:58..nem azt mondtam,hogy nincs apára szüksége,de azt lehet találni könnyen.Egyedül meg azért tudnám felnevelni,mert szerencsére jók a körülményeim,16 éves korom óta dolgozok,el tudnám tartani egyedül is,ha erre kerülne a sor!!

Köszönöm azoknak is,akik megértőek voltak!!!!

2010. aug. 4. 13:11
 20/32 anonim ***** válasza:

Szia, megkérdezted tőle, hogy egyáltalán szeretne-e gyereket? Tisztában vagy vele, hogy ő veled képzelte-e el a jövőjét? Ne haragudj, nem leosztani akarlak, de nagyon sok nő visszaél azzal, hogy ez "fegyver" a kezükben van, azaz ők dönthetnek egy férfi sorsa felől.

Mindenképpen beszéld meg vele ezeket, mert szerintem ez lehet a baj. Ha melletted is csajozott, akkor nem hinném, hogy te lennél élete nagy szerelme és most úgy érzi, hogy csőbe húztad.

2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!