Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bízik bennem, vagy normáli...

Nem bízik bennem, vagy normális hogy ennyire aggódik?

Figyelt kérdés

Szóval, kb 8 napon van eldönteni, hogy szeretnék-e gólyatáborba menni. Megkérdeztem a páromat, azt mondta NE menjek el. Mert ő nem akar 4 napig aggódni, hogy annyira részeg leszek, hogy megcsalom, csakhogy megfeleljek az ottani "követelményeknek".

10 ember mesélt nekem a gólyatáborról, ebből 9 azt mondta hogy szerintük ne menjek el.

Merthogy a gólyatáboros feladatok az ivásról meg a szexről szólnak. És ha nem iszom (még 1 pohárral sem), ki fognak nézni onnan, és nem fogom magam jól érezni. Plusz ha a feladatokban nem veszek részt (egyáltalán) akkor sem lesz túl sok barátom.

Azt mondta a párom, hogy ha elmegyek, elhagy.

Beszéltem még 5 férfi ismerősömmel, akik megbíznak a párjukban, de a gólyatábort ők sem támogatják.

Néztem fényképeket is a tavalyi eseményekről, hát megértem, hogy a párom félt engem.

Semmi esetre nem csalnám meg, de szerintem nem ér annyit az egész, hogy elveszítsem őt.


2010. aug. 4. 11:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet kissé durva lesz,de legalább őszinte..

Ami nekem először is szemet szúrt az a barátod ultimátuma..ha elmész,akkor elhagy..ez mi??ZSAROLÁS!!Nem akarlak látatlanban megítélni,nincs jogom hozzá,de én ezt nem tűrném el egy kapcsolatban..nekem is van barátom,és ebben a tekintetben abszolút nem korlátozzuk egymást,egyikőnknek sem kell engedélyt kérni a másiktól ha el akar menni valahova..A gólyatáborokról meg annyit,hogy lehet hogy az esetek 99%-ban negatív dolgokat hallasz,de nem minden tábor ilyen..a miénk iszonyat jó volt,tavaly voltam gólya,amit nem akartál nem csináltad meg,senki nem nézett ki ez miatt,ésa én már ott barátokat szereztem magamnak(ezzel nem azt mondom,hogy a későbbiekben nem lehetnek barátaid) de ez a program tényleg összehozza a "csapatot",az első napokban sem leszel egyedül..de itt most nem is a tábor szerintem a fő probléma,mert vannak olyan GT-k ahol nem normálisak az emberek,de szerintem inkább a barátod hozzáállásán gondolkodj el egy kicsit,meg úgy a kettőtök közötti bizalomról,aminek a barátod részéről eléggé a hiányát látom..na mindegy ez az én véleményem,bocs ha kicsit erős volt,a döntés a tiéd!

2010. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
egyetértek 12:08-assal. menjel ez az egyetem része. én ki nem hagynám. aztán nemmuszáj belemenned mindenbe sőt semmibe se ha nem akarod. és a párod meg ne zsarolgasson téged.
2010. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
megcsalni nemcsak a golyatáborban csalhatod meg.
2010. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!