Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bízik bennem, vagy normáli...

Nem bízik bennem, vagy normális hogy ennyire aggódik?

Figyelt kérdés

Szóval, kb 8 napon van eldönteni, hogy szeretnék-e gólyatáborba menni. Megkérdeztem a páromat, azt mondta NE menjek el. Mert ő nem akar 4 napig aggódni, hogy annyira részeg leszek, hogy megcsalom, csakhogy megfeleljek az ottani "követelményeknek".

10 ember mesélt nekem a gólyatáborról, ebből 9 azt mondta hogy szerintük ne menjek el.

Merthogy a gólyatáboros feladatok az ivásról meg a szexről szólnak. És ha nem iszom (még 1 pohárral sem), ki fognak nézni onnan, és nem fogom magam jól érezni. Plusz ha a feladatokban nem veszek részt (egyáltalán) akkor sem lesz túl sok barátom.

Azt mondta a párom, hogy ha elmegyek, elhagy.

Beszéltem még 5 férfi ismerősömmel, akik megbíznak a párjukban, de a gólyatábort ők sem támogatják.

Néztem fényképeket is a tavalyi eseményekről, hát megértem, hogy a párom félt engem.

Semmi esetre nem csalnám meg, de szerintem nem ér annyit az egész, hogy elveszítsem őt.


2010. aug. 4. 11:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ebben a suliban ahova én megyek, voltak sajnos.
2010. aug. 4. 12:08
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Ez baromság! Én 2-szer voltam gólya, mindkétszer voltam táborban, nagyon jó volt. Nem feküdtem le senkivel és nem is ittam, viszont nem voltam olyan elveszett sulikezdéskor, és találtam kollégiumi szobatársakat is. Akik gólyatáborban összeismerkednek, utána összetartanak.


Egyébként a párod minek van veled, ha amiatt kell aggódnia, hogy bármikor (mert nem csak a gólyatáborban van erre alkalom) részegen fetrengsz és megcsalod? Ha ennyire nincs bizalom, kár eröltetni. Ez nem önzetlen aggódás, kár hitegetni magad és megtegetni őt. Ez már beteges.

Ráadásul ha szeret, hogy mer fenyegetőzni azzal, hogy elhagy? Ha én szeretek valakit, inkább félek, hogy elhagy, de semmiképp nem ajánlom fel neki, hogy én hagyom el. Ragaszkodom hozzá foggal-körömmel. Ő lelkileg zsarol téged, és arra játszik, hogy te jobban szereted őt és jobban ragaszkodsz hozzá, mint ő hozzád.

Én azonnal elhagynám azt, aki azzal fenyegetne, hogy elhagy, én senkinek nem pedáloznék, hogy szeressen. Vagy szeret, vagy nem, ha meg nem, nincs miről beszélnünk, én megérdemlem, hogy olyan férfivel éljek, aki szeret.


Ne hagyd ki a gólytábort, nem biztos, hogy leszel még gólya, és ez hozzátartozik az egyetemhez/fősulihoz. Kár lenne kihagyni az élményt.

A társa lennél a barátodnak, nem a tulajdona. A szeretet szabadságon alapul, nem szükségen és elvárásokon.


Ui: én nő vagyok, de simán elengedném a pasimat, ha menni akarna. Te elengednéd a te párodat?

2010. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én nem voltam gólyatáborban, de barátnőm igen. Ha szex nem is volt, de rengeteg piás feladatot kellett végrehajtani, szóval majdnem non-stop részegek voltak. (mondjuk őt sajnos bele lehet vinni ilyenekbe. :( )

Hallottam normális gólyatáborról is, de sajnos manapság ritka. Az egyetemi, fősulis koleszokban is az éjjel nappal bulizás megy, meg is őrülnék...

2010. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
én voltam annak idején ... iszonyat volt, tényleg csak a szex meg a pia... ki néztek engem is onnan, mert nem ittam alkoholt és nem pasikkal aludtam a koliba :S
2010. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Dehogy megy éjjel nappal a bulizás, alszanak is, mert reggel suli. Ezek rémhírek, fogalmam sincs ki találja ki ezeket, de éjszaka a bulizósok vagy elmennek bulizni és csendben hazajönnek, mert tekintettel vannak másokra, vagy csendben alszanak a koleszban. Nincs buli minden szobában és nem zavarnak senkit.
2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.Ha 10 emberből 9 szerint nem kéne elmenned,akkor szerintem egyértelmű.Ne menj el.
2010. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
NE menj el. Én akkor se mennék, ha nem volna párom. Felesleges a fertőben tapicskolni csak azért, hogy egyfajta közöségben legyél. Töltsd az idődet inkább a pároddal.
2010. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jó, jó, de azért azt is vedd fontolóra, hogy "ha elmész, elhagy". Ez nem vall túl egészséges gondolatmenetre, és én ettől menekülnék.

Nem szép.

2010. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én anno nem mentem el a gólyatáborba,akkor volt gimis osztály találkozonk és inkább oda mentem. Mikor kezdődött a suli,így viszont nekem tényleg rosszabb volt. A többiek "ismerték" egymást, velem meg azt éreztették,hogy nem tartozom oda. Ugyhogy én azt modnom,h menj el. Nem kell a hülyeségekben részt venni. A párodnak is meg kell tanulnia bízni benned és elfogadni,h az egytemi társaiddal lesznek ilyen programok,meg bulizások. Nem egy csoportársam minden bulit kihagyott a féltéknykedő otthon vagy máshol lévő párja miatt, na ők a főiskola végére mind szét is mentek és akkor kezdtek bulizni. Volt olyan fiú,aki a barátnője miatt átment arra az egyetemre ahol a lány tanult,pedig nagyon szeretett hozzánk járni. Azt az egyetemet utálta és nem is fogadták be és mondanom se kell, szét is mentek. Ugyhogy a legjobb ha leülsz a pároddal és normálisan elmonod neki,h az egyetemi élet része a gólyatábor,de neked csak ő kell. Ideje elfogadnia,hogy ezentúl olyan közegben leszel,amit ő nem ismer és nem is tud felügyelni.
2010. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%
A hallottak alapján én nem maradnék együtt ezzel az emberrel. Persze, meg lehet érteni őt is. De a "féltése" teljesen öncélú. Nem azért "félt", mert esetleg valami bajod lesz, hanem azért, hogy hátha megcsalod. Van azért különbség a kettő között. Ő a tulajdonaként kezel téged, és elkezdett zsarolni, hogy ha elmész, akkor szakít veled. Ebből is látszik, hogy őt nem érdekli az, hogy jól szeretnéd magad érezni, vagy új ismeretségeket kötni, csak az, hogybiztos megcsalod... Szánalmas ember, és hidd el: ez még csak a kezdet. Előbb-utóbb meg fogja szabni, hová mehetsz és hová nem (ugyebár ezt már elkezdte), milyen ruhákat vehetsz fel, kikkel találkozhatsz, aztán elkezd ellenőrizni, mert ő ugye "félt" téged, meg aggódik, hogy "megcsalod" őt. Nem fogja érdekelni az, hogy te állításod szerint nem csalnád meg őt...
2010. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!