Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bízik bennem, vagy normáli...

Nem bízik bennem, vagy normális hogy ennyire aggódik?

Figyelt kérdés

Szóval, kb 8 napon van eldönteni, hogy szeretnék-e gólyatáborba menni. Megkérdeztem a páromat, azt mondta NE menjek el. Mert ő nem akar 4 napig aggódni, hogy annyira részeg leszek, hogy megcsalom, csakhogy megfeleljek az ottani "követelményeknek".

10 ember mesélt nekem a gólyatáborról, ebből 9 azt mondta hogy szerintük ne menjek el.

Merthogy a gólyatáboros feladatok az ivásról meg a szexről szólnak. És ha nem iszom (még 1 pohárral sem), ki fognak nézni onnan, és nem fogom magam jól érezni. Plusz ha a feladatokban nem veszek részt (egyáltalán) akkor sem lesz túl sok barátom.

Azt mondta a párom, hogy ha elmegyek, elhagy.

Beszéltem még 5 férfi ismerősömmel, akik megbíznak a párjukban, de a gólyatábort ők sem támogatják.

Néztem fényképeket is a tavalyi eseményekről, hát megértem, hogy a párom félt engem.

Semmi esetre nem csalnám meg, de szerintem nem ér annyit az egész, hogy elveszítsem őt.


2010. aug. 4. 11:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Ne hogy elmenj a párodon múlik minden vagy ő vagy a golyatábor
2010. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Akkor meg ne menj.

Amikor én voltam gólya, akkor feladatok voltak, de nem volt kötelező mindegyiken részt venni. Jópárat ki is hagytam.Helyette csatlakoztam hasonló gondolkodású csajszikhoz, és jót beszélgettünk. 1-2 később is a barátnőm maradt.

2010. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én a feladtok 100%-t kihagynám.

Fizikai feladatot nem tudok elvégezni, inni nem szoktam, és mással sem akarok ágyba bújni.

2010. aug. 4. 11:46
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, el is van döntve a kérdés.
2010. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem elég, ha 15 emberből 14 azt mondja ne menj mert tényleg csak az ivás meg a szex megy 4 napig ?
2010. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 4 éve voltam . Párom mondta nyugodtan menjek. Nem igazán tudtam mire számítsak, bejött a szöveg amit küldtek elhittem, hogy ilyen jó olyan jó, csak így lehet ismerkedni. Szóval elmentem.Bánom a percet. Pia, drog, szex.Egy éjszakát aludtam ott, éjjel bejöttek a szobába, oda akartak h.gyozni a részegek a szoba közepére, a székeket dobálták, stb... A feladatok mind erotikus volt, vagy piás. Nem volt kedvem senkihez dörzsölőzködni stb..

Még egyszer tuti nem mennék.

2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezért nem megyek. De ha elmész nem muszály mindenben részt venni, de ha mondjuk mindent kihagysz akkor pont ezért fognak kiközösíteni. De az tény, ott minden a sze* és pia körül forog.
2010. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

11:51 es vagyok. Másnap reggel hazajöttem. Kidobtam, a pénzt feleslegesen. Annak a szövegnek ne dőlj be hogy utána senkit nem ismersz, meg ez lesz az lesz ha nem mész. Nem is raktak össze olyan emberrel akivel, csoporttársak lettünk. Utána senkivel nem beszéltem, tartottam a kapcsolatot akivel ott ismerkedtem meg.

Szóval, ha piálni akarsz, drogozni, szexelni korlátlanul akkor menj, de ha ez nem jön be, te nem ilyen vagy akkor meg ne is gondolj rá hogy elmenj. Te tudod milyen vagy, ezek alapján dönts.

2010. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem is megyek! :)
2010. aug. 4. 12:05
 10/23 anonim ***** válasza:
Olyan durvákat mesélnek egyesek, nálunk erre egyetlen egyszer sem volt példa. Senki sem drogozott, és nem voltak megalázó vagy erotikus feladatok.
2010. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!