Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jellemeznétek azt a...

Hogy jellemeznétek azt a kapcsolatot,ahol az egyik fél,mindent megoszt,a másik pl egy szelet dinnyét is sajnál a másiktól?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 17:26
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De nagyon félre értitek a kérdést!Nem arról van szó,hogy oda megyek és bele eszek a karjába.Hanem arról,hogy ha a másik vesz egy egész dinnyét és te azt gondolod,hogy a másik felét neked szánta,de amikor megveszed amit azt gondoltál neked szánt,akkor le vagy érte szólva.Ha én veszek egy egész dinnyét,akkor nekem egyértelmű,hogy a másik fele a másiké.Nem arról van szó,hogy bele eszek a másik ételében,amikor éppen eszik
2020. aug. 7. 18:14
 22/35 anonim ***** válasza:
32%
Engem az is zavar. Ha megker, veszek neki is, de en egy szemelyre vasarolok alapbol. Ha kekszet, chipset veszek annyi veszek amennyit en megennek.
2020. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

ma 18:22


Hát elég szánalmas Bocsi...

2020. aug. 7. 18:44
 24/35 anonim ***** válasza:
47%
A sok hasonlóan önző ember leszavazta az igazsagot tartalmazó hozzászólásokat.Ettől még igaz😉😉😉😚
2020. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
52%

"Hanem arról,hogy ha a másik vesz egy egész dinnyét és te azt gondolod,hogy a másik felét neked szánta"


De én alapból nem hiszem ezt. Alapból nem fog nekem valami kelleni, csak azért, mert van otthon, és akkor sem pont a fele fog kelleni, csak mert ketten vagyunk. Ha hoz egy egész dinnyét, és meglátom, megkívánom, akkor megkérdezem, hogy szelhetek-e magamnak egy szeletet, vagy van-e valami terve a dinnyével.

2020. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Kérdező utáni két válaszoló elég szomorú körképet mutat a mai párkapcsolatnak csúfolt együttlétekről... hát én nem akarnék ilyen kapcsolatban élni.
2020. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Hát de... szerinted a szó nélküli kajamegevés a csodás párkapcsolat mércéje? Mi van, ha dinnyesalit akar csinálni magának, én meg "há' párkapcsolat, akkó' a fele az enyimé, toljuk csak be".


Most komolyan, egy kérdés (= kommunikáció) miatt rossz lesz a kapcsolat?

2020. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

27-te továbbra sem èrted a kiírást.


Amúgy meg a hozzáállás a gáz, hogy alapvetően nem gondol a másikra, (25-ös el se várja, hogy emberszámba vegyék, szerinte ez tök okè. Ez mondjuk màr rávilágít innentől több mindenre is, de inkább maradjunk ennyiben)

2020. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 25-ös is, nem értem, hogy miért emberszámba vevés az, ha van otthon zabálnivaló.


Ha van otthon egyetlen egy joghurt, és megkérdezem, hogy ezt megehetem-e, vagy holnapra tartogatod, akkor már nem tartom magam embernek? Ezt nem is értem.

2020. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29 szomorú hogy nem érted, de nemcsak ezt, hanem a kiírást sem, mert nem erről van szó, amit te írsz. Vagy troll vagy, vagy komoly gondok vannak nálad.
2020. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!