Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok hazudott nektek, és másnak csapta a szelet?

Figyelt kérdés
Igazából már régebb óta gyanakszom, de mindig tagadott mindent. Most a húga elmesélte, hogy jogos az aggodalmam, mert a munkahelyén csapja a szelet annak akire gyanakodtam, de a csaj nem ment bele a dologba, de a párom nagyon próbálkozott. Rákérdeztem, nem mondtam kitől tudom, mert nem akarom, hogy megharagudjon rá, és letagadta. Most mit tennétek? Van egy közös babánk is, de csak hétvégente találkozunk.
2009. ápr. 1. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én.....kidobnám,kutyából nem lesz szalonna
2009. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Repülne.
2009. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy kisfiad van vagy kislány, de ha lányod van/lenne: mit tanâcsolnál neki ha ilyen párja lenne? Na, magadnak is azt tanácsold...
2009. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak meg akar csalni, de továbbra is hazudik. Gerinctelen ember. Az ilyenek sosem változnak meg, mert ahogy látod, el sem ismeri a tettét. Jobbat érdemelsz, aki téged szeret.
2009. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát ez elég egyértelmű akkor, lapát, még ma. Ja, fiam van.
2009. ápr. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!