Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az élet árnyoldalát...

Miért csak az élet árnyoldalát lehet nézni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy amikor a legboldogabbnak kellene lennie az embernek (friss párkapcsolat), nem lehet örülni semminek??? Ha pl. a családot el akarom vinni kikapcsolódni hétvégére, a párom abban is csak a rosszat, a negatívumokat látja (pl. az utazás miatt a gyerekek nyűgösek lesznek, vinni kell egy csomó ruhát, stb...). Pedig együtt, megosztva csinálunk mindent. Vagy miért nem lehet annak örülni, hogy 2 hónapja végre saját, nagy lakásban élhetünk, amire nem kell havi 80e törlesztőket kifizetni, miért kell azon siránkozni,(sokszor sírva fakadni!!!), hogy 2 hónap alatt még nem sikerült rendbetenni, kifesteni a lakást? Minden nő ilyen? Nincs sok tapasztalatom (2 kapcsolat), de csak ilyet tapasztaltam eddig. A nők nem tudják az élet szépségeit nézni soha? Vagy csak én vagyok túl optimista?
2010. aug. 4. 10:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

ne csak magára legyen több ideje, hanem többet tudjon tenni kettőtökért. Legyen hasznos! Tudjon hasznos lenni! Ez nagyon fontos! Vállaljon el valamit,pl. adjon nyelvórát vagy gyártson tárgyakat, és adja el a www.meska.hu-n!

Vagy építsen kertet! Legyen valami, amit ő hoz létre, amiért ő dolgozik meg!

2010. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nem egyedüllét!!

SIKERÉLMÉNY!

Amiért ő dolgozik meg!

2010. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm! Szereti ha szép a kert, de amióta ide költöztünk, nemigen dolgozott vele, ezért még nem is érzi annyira sajátjának. Persze a fűnyírás, sövénnyírás továbbra is az enyém lesz, az férfidolog. De rá fogom venni, hogy ültessen növényeket, lássa a saját keze munkáját a kertben. hagyom, hogy ő tervezze el, mit hova rakjon...
2010. aug. 4. 13:38
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem kell folyton kérdezgetni, hogy mi baja! lehet, hogy ő szereti maga megoldani, és majd "előjön" amikor túljutott a problémáján, és akkor már tud veled jókedvűen foglalkozni!

Adj neki időt! Ne becsüld le, felnőtt ember! Megoldja! Egyedül is! Szólni fog, ha segítségre van szüksége.

2010. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ez a kert dolog nagyon jó ötlet. Szétnézhetnétek egy kertészeti árudában. és panaszkodj, mennyire szeretnél szép virágos kertet, de nincs időd..hadd mentsen meg ő is egyszer téged :) Ő is szeretne hős lenni :)
2010. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
10:23-as vagyok. Akkor szoktam így érezni magam, ha már nem érzem magam eléggé nőnek..most speciel amióta kismama vagyok mamakváriumnak jobban érzem magam, mint nőnek. Lehet azért borul ki nála a bili...nem tudom, hogy mit tudnál vele csinálni. Írtad, hogy vannak gyerekek, gondolom belefáradt..
2010. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Sürgősen tennem kell valamit az ügyért. Most beszéltem a párommal. Csak úgy felhívtam. De már beszélgetni sem tudok vele, mert csak a gondok vannak, arra meg egyre kevésbé vagyok kíváncsi. Már azt szeretném hallani egyszer a szájából, hogy valami milyen szép, vagy jó volt, jólesett valami, stb... Rájöttem, hogy nem kell sok ahhoz hogy kiboruljon a bili nálam. Jelenleg az a megoldhatatlan baj, ami miatt sírva kell fakadni, hogy "későn" kelt fel, és nem volt ideje reggel kitakarítani a konyhát, mielőtt elindult munkába. Máskor, ha korán kel az a baja, hogy délutánra nagyon álmos, és olyankor még csúnyább az egész világ. Mit kezdjek azzal, hogy minden büdös???? Én miért tudom meglátni a dolgok jó oldalát???
2010. aug. 4. 15:29
 38/39 anonim ***** válasza:

Szerintem depressziós. Tipikus tünet, ha valaki hirtelen nem tud a napi teendőivel sem megbirkózni, ok nélkül sírva fakad, és délután már nem bír fenn lenni, vagy reggel nem bír felkelni. Nagyon nehéz állapot, mintha mázsás súlyok lennének állandóan rád kötözve, konkrétan az ízületeidre, ráadásul minden fenyegető és kilátástalan.

Nincsennek izomfájdalmai, vagy szívdobogása?

Menjetek orvoshoz, nem kell megvárni, hogy súlyossá váljon, mert akkor már nagyon nehéz kikecmeregni belőle. Nincsennek önagreszív gondolatai?

2010. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
2010. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!