Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves húgomra rábízhatom...

A 16 éves húgomra rábízhatom a 9 és a 7 éves gyermekemet pár órára felügyelet céljából?

Figyelt kérdés
Én tudom, hogy megbízható és gyerekeim is nagyon szeretik jól kijönnek. Sajnos a nyári szüneteket nagyon nehéz egyedül megoldanom, mert a volt férjem, annak ellenére, hogy még együtt élünk, tojik az egészre. Attól félek, feljelent gyermekveszélyeztetés miatt, mert a húgom még nem nagykorú. Ja, az számára mellékes, hogy ő egyedül szokta őket otthon hagyni.
2010. aug. 4. 08:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
persze ő már tud rájuk vigyázni
2010. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Te ismered a húgodat. De 16 éves, tipikusan a lázadó korszak. Nem hinném, hogy gyermekfelügyelet lenne számára az ideális nyári szünet. Nyilván itt csak 1 napról, sőt, pár óráról van szó. De tényleg te ismered, te tudod mennyire csavargós vagy mennyire megbízható.
2010. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb voltam és már rám bízták az öcsémet, nehogymár egy 16éves lány veszélyeztesse a gyerekeid.
2010. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 T Bogi válasza:
100%
igen hisz már 16,az én bátyám is 16 én meg 11 bár nekünk itthon van a család
2010. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 T Bogi válasza:
94%
meg hát lassan 18 lesz,és ha megbízható a húgod igen
2010. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
18 éves ÖCSÉMRE kicsit aggódva, de rábíztam a pár hónapos fiamat és azóta már két éves a gyermekem, de imádják egymást....az öcsém soha nem volt ennyire felelőségteljes, mint amikor rá vigyáz.....a volt férjednél meg intézd úgy h ne tudja, sajna nálunk is az volt, h a néhai férjemet szinte sértette h egy 18 éves jobban bánik a gyerekkel, mint a tulajdon apja
2010. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ő nem ez a csavargó típus. Nagyon jóban vagyunk, ahol tud besegít nekem, ha nálam van. Ez tényleg nem állandó felügyelet lenne csak a legvégsőbb esetben kérném őt és tényleg csak pár óráról lenne szó.
2010. aug. 4. 09:13
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Természetesen,erről szól a család.

Gondolom te is szoktál neki segíteni.

2010. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod azt mondani h anyukád szabadságon van és hozzá viszed? vagy nálatok fog vigyázni rá? egyébként meg ha ő egyedül hagyja őket akkor nincs okod aggódni, a gyerekeknek elkél a felügyelet még, de azért szerencsére attól már azért nem kell félni h hypot isznak....;).....a húgod tökéletes lesz
2010. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok. A 4 éves unokatesóimra szoktam vigyázni. Nagyon jól elvagyunk, semmi gond nem szokott lenni. Szerintem nyugodtan rábízhatod őket.
2010. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!