Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon özvegyen maradni,...

Fiatalon özvegyen maradni, kisgyermekkel.!?

Figyelt kérdés

Van itt valaki?Újra tudta kezdeni az életét?Gondolok itt a gyászidőre,anyagi dolgokra,hogy mennyire volt nehéz egyedül a kicsivel.

Mennyi idő telt el,hogy esetleg új párkapcsolatot kezdett?


2010. aug. 3. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám három gyerekkel maradt özvegyen 26 évesen. Eleinte nehér volt neki, de mivel minket azért el kellett látnia, meg pénzt keresnie, ezért nem sok ideje volt arra, hogy azon törje a fejét, hogy hosszabb távon mi lesz vele meg velünk. Egy fizetésböl igen enhezen tudtunk megélni, sokszor alig volt mit enni is, de m´s választása nem volt, mint tovább dolgozni.


Négy év múlva újra férjhez ment egy munkatársához, akivel megszerették egymást és utána még 30 évig éltek együtt, amig a második férje is meghalt.

2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

26 éves voltam,amikor rákban meghalt a férjem. Ott maradtam 3 kicsi gyerekkel. A legnagyobb 4 éves volt, a másik 2, a legkisebb 6 hetes. Szerencsére édesanyám velünk élt. Napközben ő volt a gyerekekkel,mert nekem dolgoznom kellett. Este pedig a gyerekekkel kellett törődnöm,így nem volt időm sokat töprengeni a gyászomon. Legfeljebb éjszaka sírhattam.

4 év múlva mentem újra férjhez egy kollégámhoz.

2010. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Második: a te eseted nagyon hasonlit édesanyáméra, érdekes véletlen...
2010. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom barátja halt meg 40 évesen hirtelen. Felesége 32 éves volt, nagy fia 3 éves, kicsi 6 hónapos. Nagyon sok segítséget kapott a szülőktől, de iszonyat nehéz volt neki talpra állni, mert a srác vállalkozó volt, és elég sok adósság maradt utána.

Most 6 évvel később még nincs új párja, de van új élete a fiaival. Azt mondja, hogy boldog.

2010. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Második vagyok. Valóban hasonlít az esetünk. Csak mi azért nem éheztünk,bár nem éltünk nagy lábon. És a második férjem 25 év után halt meg.
2010. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Piszok nehéz lehet. Itt nálunk falunk köpködik és világ életükben köpködték az ilyeneket. Párom nagymamája és az összes öreg aki az idősek otthonába jár előszeretettel bánt egy fiatal anyát, aki 23 évesen lett özvegy a három hetes kislánya mellett! (csúnya motorbaleset munkából hazafele jövet, részeg kamionos ütötte el a 26 éves srácot). Nehezen állt talpra, a szülei segítették, 26 évesen férjhez ment újra. Ezért köpködik, mert biztos nem szerette az urát, meg életében is csalta meg ehhez hasonló undorító dolgok. Nincs joga élni, azért mert özvegyen maradt? Az örök életig tartó gyász tán helyes? Nehogy már 23 évesen örökre lemondjon valaki a szerelemről, főleg a gyereke mellett! Szerencsétlen csajt azóta is sajnálom, most 31 éves, de alig áll vele szóba valaki az idősebbek közül, mondjuk szerintem nem is igényli.
2010. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
sose foglalkozzatok azzal, hogy az ilyen öregek mit beszélnek. gondolom, hogy aki fontos neki, az melléállt.
2010. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Engem is egyedül nevelt anyám és már felnöt vagyok :)
2010. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,ez sajnos jellemző az öregebb korosztályra. De ha velük történne ilyen,ők se cselekednének másképp. Teljesen normális,ha egy idő után az ember megpróbál tovább lépni,hisz bármilyen nehéz is,az élet megy tovább. Sajnos az én családomban is volt ilyen eset,és ezt az imerősömet is megszólták a pletykafészkek. De nem kell velük foglalkozni. :)
2010. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Szomszéd esetét tudom leírni!Volt 3gyerekük

Meghalt a férfi 30évesen balesetben, A nőnek fél év után pasija lett, és azóta van gyerekük is és most lesz 2 éve hogy meghalt!

A nő éli az életét!Szégyen az ilyen és elítélem őt!

2010. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!