Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A férjedről, akivel évek óta boldog házasságban élsz, örömben nevelitek pár hónapos gyereketeket kiderül, hogy még a terhességed alatt megcsalt és valószínűleg született az "alkalmi" kapcsolatból egy másik gyereke... A házasságon belüli gyermekét imádja, mintaapa és állítólag mindent megbánt... Szóval mit tennétek ebben a helyzetben?
2010. aug. 3. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Most kivel is van a férjed?

Na látod.


Ha elválsz tuti egy elvált pasi lesz a következő párod,akinek lesz mástól gyereke...ráadásul a tied nem lesz az övé...


Én biztos szóba se hoznám,had főjjön a levében,hogy mire is gondolok....

2010. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Először is ki kell deríteni, hogy tényleg született-e másik gyereke. Nem hiszem, hogy rohannék beadni a válópert, de beszélni mindenképpen kell erről a szituról. Ha úgy egyeztek meg, hogy együtt folytatjátok, mert szeretitek egymást, akkor azon kell minkálkodni neked is, és a férjednek is, hogy kibírja a házasságotok ezt a "próbatételt". Egyébként ne feledd, a pálya széléről mindig könnyebb kiabálni, mint a pályán játszani.
2010. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Es a masik gyerek, ha tenyleg van, vele mi lesz?El fogod tiltani az apat?Ha annyira mintaapa, akkor alljon ki a masik mellett is, az aztan semmirol sem tehet.
2010. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez csak egyszeri eset akkor megbocsátanék.de ha mégegyszer előfordul akkor nem. Egy kicsit dühös lennék(nem kicsit!) nem állnék szóba vele stb..de ha jó apa és ezen kivül veled is jól bánik adj neki mégegy esélyt.
2010. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Igen, abban biztos vagyok, hogy minket (engem és a gyerekünket) imád és mindent megtenne értünk, abban is, hogy a másik kapcsolat egyszeri alkalom volt...na dehát ott az a gyerek (most azt állítja, hogy nem is biztos, hogy az övé)! Még nem döntöttem...
2010. aug. 4. 13:42
 16/16 anonim ***** válasza:

off:

aki mindenkit lepontozott annak mondanám, hogy a kérdés úgy hangzott, hogy pl. én mit tennék ebben az esetben, nem úgy hogy te mit szeretnél hallani...

2010. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!