Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám és nevelőapám most...

Anyukám és nevelőapám most válnak. Mit tegyek (Lent a többi)?

Figyelt kérdés
Igazából sosem szerettem apámként nevelőapámat,rendes volt meg minden,de egyszerűen nem kötődöm se hozzá se a családjához(de ők hozzám igen)pedig 10 évig egy házban éltünk.És most hogy elválnak anyuval, elkellene mennem hozzájuk látogatóba meg ilyenek.Legalábbis így szokták.Én viszont megakarom szakítani a kapcsolatot velük.Azt is tudja (nevelőapám) hogy én tudtam arról hogy anyunak volt egy másik kapcsolata is egy férfival (komoly) őt nagyon szeretem.Most hogy mennyek úgy oda látogatni hogy 1 éven keresztül hazudtam neki?Viszont rólam meg olyanokat mondott hogy kihasználtam meg ilyenek(mert hogy ő szeret meg minden rajtam meg nem is látszik hogy szeretem)Tegyük hozzá hogy az igazi apám 2 éve halt meg és annyit se mondott hogy részvétem....Mit csináljak?Hogy csináljam?
2010. aug. 3. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd, ha nem akarsz nem mész. Tudod, ha szóltál volna a kapcsolatról az lett volna a baj, ha nem szóltál volna az lett volna a baj, csúnya dolog téged belevonni. Nem vagy köteles elmenni hozzá.
2010. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de miért kell látogatóba menned hozzá? hisz épp hogy elvált tőle anyukád..., nem vérrokonod ő..., ha te nem akarsz menni, senki nem kötelezhet rá
2010. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell meglátogatnod. Nyugodtan mondd meg neki, hogy tiszteled, mint embert, hálás vagy neki, hogy korrekt volt veled, amíg anyáddal élt, pozitív emlék marad róla benned, de nem szeretnéd vele tartani a kapcsolatot, és a legjobbakat kívánod neki.
2010. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Anyu sem erőlteti a dolgokat,de nekem olyan bőntudatom van,hisz 10 évig félig ő tartott el...
2010. aug. 3. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!