Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy kopogjanak?

Hogyan érjem el hogy kopogjanak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,a szüleimmel és a mamámmal élek.Már számtalanszor elmondtam a szüleimnek,hogy kopogjanak,ilyenkor csak kinevetnek.Utána ha esetleg kopognak,akkor kopognak egyet és egyből benyitnak,és ugye ennek semmi értelme.Mamámmal jóban vagyok,de mikor megemlítem neki,hogy kopogjon,felkapja a vizet,hogy ez az ő háza és nem fog kopogni.Ha valami bajom van,akkor a szobámba vonulok el,mert itt lehetek egyedül,de mindig benyitnak.Reggel,mikor alszom,van hogy arra ébredek,hogy bejönnek kiüríteni a kukát,kinyitni az ablakot.Múltkor arra ébredtem,hogy a szekrényembe,fiókomba elemet keresnek.Mostanában egyre többször alszik itt a barátom,így egyre kellemetlenebb hogy benyitogatnak,bejárkálnak.Amúgy jóban vagyok mindenkivel,de rossz,hogyha ezt kérem csak kinevetnek.Úgy gondolom,hogy 19 éves vagyok,szükségem van egy olyan helyre ahol egyedül lehetek,de erre ők nincsenek figyelemmel.Mit tehetnék?
2010. aug. 3. 12:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsém kiírta az ajtajára nyomtatott nagy betűkkel,hogy ILLIK KOPOGNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Így,ennyi felkiáltójellel.Ha meg mamád reklamál,...hát én a helyedben megkérdezném,hogy szeretné-e meztelenül látni a barátomat?Biztos felháborodik majd,de talán elgondolkozik.
2010. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Párom öccse is ilyen volt. Ez nem megoldás, de... szóval elvoltunk barátommal, 18 karikás jelenet, öccse benyitott... Hát azóta kopog. :D (életünkben először felejtettük el bezárni kulcsra az ajtót)

20/L

2010. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Kössz a tippeket:D

Amúgy azért nincs kulcs az ajtómhoz mert "véletlenül" elhagyták,mikor megvették az új ajtókat:D

2010. aug. 3. 18:43
 24/24 anonim ***** válasza:
Vagy légy meztelen, amikor az apád nyit be.
2010. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!