Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek anyámmal, mert...

Mit kezdjek anyámmal, mert lassan már én leszek kikészülve miatta?

Figyelt kérdés

Talán volt már más is úgy mint én.


Kicsit hosszú lesz bocsánat.


Szóval 30 éves nő vagyok. Már csak anyám él apám 10 éve meghalt.

Van egy 27 éves öcsém ő 5 évvel ezelőt kiköltözött Németországba kb évente 1x látjuk, ő meg is házasodott van 1 gyerek is, de vele rossz a viszony. De nem is jár haza.


5 évig volt barátommal albérletben laktunk, szakítottunk, és hazaköltöztem. lassan 2 éve költöztem haza.

Azt hittem minden szuper lezs jól kijövünk majd. De állandóan az a baja anyámnak, hogy minden szomszédunkban már gyerek van minden szülőnek unokája.

Én nem akarok gyereket és ezt kb havonta el kell neki mondanom újra és újra.

De emiatt már lassan tiszta depressziós.

Még jelenleg dolgozik.


Jajj ő úgy szeretne unokát milyen jó lenne ha itt élnénk lenne barátom gyerek neki unokája. Ja persze, lehet, hogy családi házban lekunk de olyan az elosztása a háznak, hogy rögtön a mellette levő szobában aludnánk, és hát addig elment, hogy a barátom nálunk aludt míg tanultam..de így nagyon közel lennénk és ez nyilván 1 férfinak sem tetszene és én sem akarnék így itt élni.


De teljesen rámakaszkodik, Mindenhová menjek vele azaz vigyem el menjünk mindig strandra kirándulni, vásárolni, de nem arra vágyom, hogy mindenhová anyámmal menjek.

Ő nyaralni is szeretne menni, persze menjek én vele, de basszus én 1 hét alatt kikészülnék bediliznék vele. Az nem ugyanolyan mint barátokkal.


ÉS már lassan tényleg tiszta depressziós időnként. Vannak jó napjai vannak rosszabb.


Ne értsétek félre, egy nagyon kedves odafigyelő normális nő, egészségügyben dolgozik, mindenki szereti de ezt az oldalát nem ismerik.


Ha elköltözök attól félek teljesen magára marad és megbolondul. De így ha itthon maradok nem lesz életem.


Mit tennétek, mit mondanátok?


2020. júl. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nehéz helyzet. Nyilván az ember vágyik az önállóságra és a külön életre, pláne 30 évesen, de a szüleit sem szeretné magára hagyni. Viszont az sem jó hogy a kénye-kedve szerint rángat mindenhova. Nehéz az ilyen szülőkkel, mert igazából megbeszélni sem lehet sokukkal semmit, ragaszkodnak a saját véleményükhöz, te esetedben a gyerek téma. Hát, az én válaszom nem lesz hasznos, de csak jön valaki aki okosabbat ír, viszont tökéletesen átérzem a helyzeted.
2020. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A napi kötelező... el kell költöznöd és a saját életedet élni, anyukádnak nincs beleszólása abba, hogy vállalsz-e gyereket vagy sem.
2020. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még most költözz el, amíg önellátó, mert ha már a mindennapokhoz is segítségre lesz szüksége, akkor méginkább azt fogod érezni, hogy ne hagyhatod magára, és haláláig vele kell maradnod!
2020. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress neki tarsasagot. Pl facebookon vannak onszervezodo ismerkedos, kirandulos csoportok.
2020. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
es nem parkapcsolatra gondolok, mert azok nagyon gazok, hanem baratkozosra.
2020. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amint lehet, költözz el. Így sem neki, sem neked nem lesz normális élete. Megszokja, hogy ott vagy, később már el is várja. És igen, jól sejted, egy pasi sem szeretne az anyóssal szomszédos szobában lakni.
2020. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!