Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg barátnak?...

Hogy szerezzem meg barátnak? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval,én egy 15éves lány vagyok.

Anyukámnak van egy nagyon jó barátja már vagy 25éve,és a barátjának van egy fia.

Mikor 3-4-5évesek voltunk gyakran elvittek minket ide oda ezzel a fiúval(egy idős velem)

De aztán valahogy nem úgy alakultak a dolgok,és többet nem találkoztunk(persze anyu megőrizte ezzel a haverjával a barátságot)

Csütörtökön lesz a névnapunk Anyuval,és lett megbeszélve,hogy Anyu,Én,Anyu haverja,Anyu haverjának a fia,Anyu haverjának a haverja:D akivel anyu össze akar jönni,Meg anyu haverjának a csaja elmegyünk étterembe ünneplegetni.:)

Ott lessz a fiú is,és szeretném ha barátok lennénk.

Szóval miről beszélgessek majd vele? Egyáltalán hogy szólítsam meg?

Nagyon szeretnék vele összebarátkozni:)


2010. aug. 2. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ha egy társaságban lesztek akkor úgyis szóba fogtok elegyedni. én nem hiszem hogy tervezgetni kéne , hogy mit mondj hogy viselkedj. legyél olyan mint mindig, mosolygós, kedves és ne látszódjon hogy te nagyon akarsz valamit. csak lazán. :)
2010. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak barátkozni, vagy többet is?
2010. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csak barátkozni akarsz? :)

Amúgy ezt nem lehet erőltetni, vagy megtaláljátok a közös hangot, vagy nem, de egy barátsághoz azért sokkal több kell. Az egy dolog, hogy a szüleid barátok. Szóval én biztos nem erőltetnék semmit.

2010. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelszó: Csak lazán, mint a kazán!
2010. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen csak barátkozni szeretnék.:)
2010. aug. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!