Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat még, hogy az orvosok a...

Divat még, hogy az orvosok a feleségük háta mögött a kórházban hajtják a nővérkéket? Főleg ügyeletben.

Figyelt kérdés

Nem akarok megsérteni senkit, csak kíváncsi vagyok.

És gondolom mindenki érti a kérdés lényegét.


2010. aug. 2. 18:16
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Nem értem, csak azért választanak orvost maguknak, mert a szülők ezt akarják?

És ezt a szülők mivel magyarázzák, mit mondanak, ez miért ennyire fontos?

2010. aug. 3. 12:02
 32/46 anonim ***** válasza:
Szülők is, de sokan átveszik közben, mert ugye belénk nevelik. Presztizs+biztosítani kell, hogy az unokák is orvosok legyenek, akik általuk már előnyben lesznek.
2010. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
És, ha ellenszegül, kitagadják?
2010. aug. 3. 12:39
 34/46 anonim ***** válasza:
Én ellenszegüléssel még nem találkoztam, pedig itt most nem 1 vagy 2 családról van szó, ő is tudja, hogy ez a lényeg, persze lehet szerelme meg ez az amaz, de én szerelem házasságot orvosoknál még 1x se láttam, persze biztos van, csak őket én nem ismerem.
2010. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Olyat láttam már, hogy anyuka meggyorsította a szakítási folyamatot, de általában erre nincs szükség
2010. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Szóval az orvosok egy része azért téved időnként félre, mert a házasságát inkább ésszel, mint szívvel kötötte.

Elválni nem akar, mert a szülei sem váltak el, meg mi lesz a feleséggel, meg a gyerekkel (-mondjuk), a rosszkedvét meg egy kis félrelépéssel akarja elűzni.

2010. aug. 3. 13:40
 37/46 anonim ***** válasza:
Tökéletes meglátás.
2010. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Szia visszanéztem! :-)

Nem, az orvosok nem nézik le a nővéreket, de nyilván van egy hierarchia, és sokan szeretnek azzal arcoskodni, hogy ők az orvosok, akik a hierarchia tetején állnak.

De a jobb fej orvosok nem ilyenek. Legalábbis nálunk. Máshol nem tudom milyen a tendencia.

2010. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. aug. 3. 19:19
 40/46 anonim ***** válasza:

A rezidens volnék :-)

onnan tudom, hogy nem volt a feleségével,mert mikor terhes volt nem volt szex,mert fenyegető vetélés miatt veszélyeztetett volt,egyébként meg mikor a "párom" dolgozik ő akkor otthon van, mikor szabad akkor elmegy az anyjáékhoz, én meg a férjével vagyok...

Meg nekem miért hazudna, hisz nekem nincs elszámolni valója(amúgy orvos a felesége is)

Nem várom azt, hogy tönkremenjen a kapcsolatuk,de már mi is elég régóta úgymond együtt vagyunk, és nem látok javulást, viszont romlást sem

Én már csak azért sem kötném hozzá magam, mert valszeg néhány év után én lennék a megcsalt feleség, mert ezek a tipusú orvosok mindig vadásznak...


Elég erős egyébként a nővérek lenézése főképp a fővárosi kórházakban, vidéken még emberszámba veszik őket.

2010. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!