Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat még, hogy az orvosok a...

Divat még, hogy az orvosok a feleségük háta mögött a kórházban hajtják a nővérkéket? Főleg ügyeletben.

Figyelt kérdés

Nem akarok megsérteni senkit, csak kíváncsi vagyok.

És gondolom mindenki érti a kérdés lényegét.


2010. aug. 2. 18:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

divat,van orvos rokonom...

mi lesz a vége? válás,elveszi a nővérkét,aztán utána csalja a nővérkét mással...ez van,ez egy ilyen szakma..

de eről a nővérkék is tehetnek,amikor miniatür kis kórházi ruhában,tangába, futkosnak a dokik előtt...

2010. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
És fizet a hallgatásért?
2010. aug. 2. 18:32
 13/46 anonim ***** válasza:

Vannak nők és férfiak is,akiknek nincs önuralmuk,és midenkivel lefekszenek. Ez nem csak a főnökökkel,orvosokkal fordul elő,hanem a civil életben is.

A munkahelyi viszonyoknál,ha véget ér,legtöbbször a beosztottnak el kell mennie.

2010. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Hát divat-nem divat...nem a nővérekkel mennek félre az orvosok...Legalábbis akiket én ismerek orvosokat, ők nem!

Sőt, ők lenézik a nővéreket, vagy utálják őket, ezért nem is velük kezdenek....de éjszakai ügyeletben gyakoriak a "vendégek" az ügyeleti szobában....erről leginkább a portások tudnának beszélni! :D

2010. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Gondolom van ilyen is, meg olyan is. Ebben sem lehet általánosítani. Munkahelyi viszony meg senkinek nem tesz jót, normális ember bele se megy ilyenbe. Erre csak azok a lúzerek vannak rászorulva, akik máshogy nem tudnak maguknak nőt/pasit találni (tisztelet a kivételnek, akik tényleg a kollegájukban találják meg az igazit, ez max. 10A%). Szánalmasak. Aztán úgyis az a vége, hogy a gyengébb pozícióban lévő elveszti a munkáját... pedig az lenne az igazságos, ha mind2-nek mennie kéne (akkor mindenki egyből meggondolná a dolgot).
2010. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy az idősebb 50-es 60-as korosztály még a nővérkékre bukik, a náluk fiatalabbak (30-tól felfelé) nem akarnak keveredni, arisztokratikusan távolságot tartanak. Viszont szívesen lecsapnak egy-egy pénzesebb betegre, egy ilyen sztorit tudok is.
2010. aug. 2. 18:46
 17/46 anonim ***** válasza:
Igen,pont ma hallottam sztorit h a fogorvos az asszisztensével kavar miközben otthon a feleség,meg az osztályról van még egy nővér akitöl gyereke van.
2010. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Én járok ügyeleti szobába, ugyan nem vagyok K....

Már 6 éve tart a kapcsolat köztem és Doki közt

A feleségével 2 éve nem kefélt...

ő nem akar elválni,én nem akarok házasodni,egy másik kórházban vagyok rezidens

2010. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
És te kérdező, melyik oldalon állsz:D?
2010. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Én betegként járkáltam mostanában kórházba, többször is és ott viccelődött a többi beteg.

Csak kíváncsi voltam, hogy mások szerint ez az egész mennyire komoly még mindig.

2010. aug. 2. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!