Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek mindig féltékenysé...

Miért érzek mindig féltékenységet vagy inkább bizalmatlanságot?

Figyelt kérdés
Férjemre gyakran vagyok féltékeny,nem tehetek róla,egyszerűen a legkisebb hülyeségnél is rámtör ez az érzés.Nem akarok ilyen lenni és okot sem ad rá de én nem tudom magam leállitani.Az előző kapcsolatomban átvertek,szerinte ezt hozom magammal mármint a sérelmet.Szerintetek?Van valaki igy?Mit tegyek.
2010. aug. 2. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak azt hoztad magaddal
2010. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg az előző kapcsolatodnál alapjaiban rengett meg az emberekbe vetett bizalmad, és valóban ezt húzod magaddal az új kapcsolatodba is. Jönnek majd itt olyan válaszok, hogy ne aggódj, bízz benne, nincs okod féltékenykedni, de ez egy sokkal összetettebb dolog mintsem így el lehessen intézni. Alapvetően a féltékenykedés, és bizalmatlanság önértékelési hibákból fakad. Tehát benned van a hiba.
2010. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nagy a valószínüsége,hogy minden jel arra utal
2010. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, a második házasság már sokkal jobb esélyekkel indul, mert tapasztaltabb az ember. Sokkal jobban tudja, mikre kell odafigyelni. Ez így is van, de sajnos ilyen "sztereotípiák" is jöhetnek az előző kapcsolatból. Én is vagyok így, és sokszor nehéz kontrollálni. Nagyon oda kell figyelnem magamra, a gondolataimra. Sokszor el kell gondolkoznom, "figyelmeztetnem kell magam", hogy ez már nem ugyanaz, sőt! Sokkal jobb párt kaptam az élettől, nem bánhatok vele a rossz tapasztalatok alapján.
2010. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előző kapcsolatodból hozott bizonytalanság ez. A férfiak nem szeretik ha a nők féltékenykednek..Mondd el a párodnak,hogy mi a helyzet.. tedd hozzá azt is,hogy sajnálod,de igéred próbálsz ezen változtatni.
2010. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,igazatok van tudom h ez nem jó és azt is tudom h magammal sem vagyok elégedett,tehát helyes az önértékelési probléma is.

Próbálom majd én is figyelmeztetni magam és változni bár biztos nem lesz egyszerű:(

2010. aug. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!