Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a féltékenységet...

Hogy lehet a féltékenységet visszafogni?

Figyelt kérdés
Ha valaki nagyon féltékeny, hogyan tud megváltozni?
2010. nov. 23. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogyha már annyira elfajul a dolog, hogy a féltékeny ember párja választás elé, hogy vagy megváltozik vagy elhagyja. Ilyenkor hogyan tudja az illető visszafogni magát?Hogyan tud megbízni a párjában?
2010. nov. 23. 17:57
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha idáig fajul a dolog szerintem jobb hagyni a dolgot és szépen szakítani vele.Ha nincs oka féltékenykedésre akkor ez csak mérgezi a kapcsolatot.Szakítás,de minimum szünet és ha az illető vissza könyörgi magát akkor csak azzal a feltétellel visszafogadni,hogy ha megint elkezd féltékenykedni akkor fel is út le is út,lehet menni,szakítás.
2010. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondja ki amit gondol.Ennyi.

Ne gyanúsítgasd,ne nyomozz utána.

2010. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Csak olvastam egy kérdést ahol írta valaki hogy nagyon féltékeny.
2010. nov. 23. 18:08
 5/7 anonim válasza:

Szerintem, ne mondja meg mit gondol!

Ha nagyon ideges nagy levegő be kifúj.........

2010. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A féltékeny illetőnek megkéne tudni szólalni,ha tényleg fontos számára az illető,hogy édesem vagy Éva figyelj ez engem zavar, vagy,hogy nekem ez tűnt fel ez így van, vagy csak túl reagálom megmielött megszólal számoljon el 10-ig, az segít én ideges típus vagyok és hamar "robbanok" a számolás szokott segíteni.

Ha valaki pedig tudja,hogy féltékeny típusú a párja,akkor neki is kéne kezdeményezni-e,hogy drágám ugye minden oké, mert tényleg szeretlek/fontos vagy a számomra.

Meg legfőképpen nem okot adni a féltékenységre.

Remélem tudtam segíteni :)

2010. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki féltékeny, az nem a férjében nem bízik, hanem saját magában nem bízik. Ha én tudom, hogy én vagyok a legjobb, és engem nem lehet elhagyni, akkor nem fogok bizalmatlankodni.

Ha a férjed mégis megcsal, vagy elnézed neki, de akkor is kérjél egy AIDS próbát, vagy megmondod, hogy nem osztozol senkivel, és lelépsz. Ha megtennéd, de nem lehet a körülmények miatt, akkor is leválhatsz róla testileg lelkileg. Volt, nincs , kész. Csak legyél elég magabiztos ahhoz, hogy ne érezd tragédiának. Egyedül is meg tudsz lenni. Kiváló személy vagy, ügyes, okos, nem függ az életed egy másik személytől. Ha így godnolkodol, nem fogod őt és magadat sem ölni a gyanakvással, faggatózással, amivel esetleg tényleg elriasztod, és a magad életét is megkeseríted. Röviden mondva: rá se ránts!

2010. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!