Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14 éves lányotokat elengedné...

A 14 éves lányotokat elengednétek bulizni?

Figyelt kérdés
maximum hova?
2010. aug. 2. 09:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
azt nem írtam oda,hogy szilveszterről lenne szó.:)
2010. aug. 2. 09:08
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Nem engedem el! 14 évesen még fiatal hozzá, és ilyenkor sok butaságot képesek csinálni. Majd eljön az ideje ennek is, nem fog lemaradni semmiről.
2010. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Házibuliba! De kérd meg hogy mutasson be egy - két embert aki ott lesz!
2010. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

nehéz kérdés.

14 évesen már elég sok minden érdekli.

a mai világban meg már simán buliznak.

tehát ha el is engedném, akkor nem lennék túl nyugodt.

nem szívesen engedném el, de érezném, hogy nem tilthatom.

2010. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%
14 éves lány inkább babázzon. Maximum elmehetne moziba, vagy a haverokkal délután valahova.
2010. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a lányod hogy mennyire megbízható. Ha nem engeded el soha de ő nagyon menni akar megfogja találni a módját hogy elmenjen. Jobb ha tudod hogy hol van illetve eléred telefonon mintha azt mondja hogy haza jövök pl 10re és kikapcsolja a telefonját és másnap megy haza.
2010. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy rossz apuka lennék, de csak abban az esetben engedném el, ha a többi ott bulizó embert is jól ismerném, és bízhatnék bennük.


23f

2010. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha megbízol benne, akkor igen. De nézd, ilyen házibulikban nem ritka a drog... Szóval, tényleg, ha megbízol benne. Mert én nem ismerem, így nem is tudok semmit sem mondani :)
2010. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha nagyon drogozni vagy sexelni akar akkor akármelyik hétköznap délután is megteheti. Én elengedném bizonyos szabályokkal plusz elbeszélgetnék vele előtte a drogokról meg a sexről.
2010. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

én nem, pedig 20 éves vagyok. egyszerűen tudom mi megy az ilyen helyeken. van, ahol olyan hangos a zene, hogy egy az egyben halláskárosodást okoz. a többség be van rúgva és össze-vissza hánynak a bulihelyek előtt. rengeteg a lopás, ha valaki kicsit is nem figyel azonnal lába kél a telefonnak, pénznek. a lányok egy szál semmiben vannak, de szó szerint. és nem 20 évesek, hanem 15. 5 percenként le akar tapizni valami részeg idióta.

ezek a tegnapi tapasztalataim, pár barátommal gondoltuk táncolunk, de nem lehet.

viszont ha a lányod ilyen buliba akar menni, akkor úgyis fog. mi a barátainkkal a csendes-beülős, házibulis dolgokat szeretjük. hát a mai fiatalok fent említett helyeket. sajnos manapság a bulizók fele 14-15 éves.

2010. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!