Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve....

Teljesen el vagyok keseredve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy,a barátaim állandóan hívogatnak hogy aludjak nálunk meg minden.De én azért nem megyek senkihez mert akkor illene visszahívni őket.De ez lehetetlen.Sajnos nagyon ronda (égő) házunk van,és kicsi is,egy embert nem mernék behívni.Ha lesz hosszabb távon barátom,akkor azzal is mit csináljak? Hazahozni nem merem.
2010. aug. 1. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ismerös a dolog.Ha az elsö látogatáson túlestél,attól kezdve nincs min aggódj!Nálunk is hasonló volt:divatja múlt bútorok kopott szönyegek stb.Anyám jókat sütött,fözött ami helyre hozta az egyensújt,érted...
2010. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a kamaszkorod miatt érzed kellemetlennek.Nekem egy közel 60éves barátnőm van így.Szégyelli a házát,nem hív oda senkit szinte.Csak akit valóban barátjának gondol.Érez.Voltam nála.Nem villa valóban,sőt...De nem érdekel.Attól a barátnőm még ugyanaz az ember,mint aki azelőtt volt hogy lettem volna nála.

Nyugodtan hívd el a BARÁTAIDAT,de előre mond el nekik a helyzetet.Elő lehet azt adni valami poénos körítéssel is.Találj ki valami vicces szöveget,és már nem is lesz olyan kínos.

2010. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ha igazán a barátaid,akkor nem fogja őket érdekelni,hogy nem olyan szép a házatok. Meg amúgy menj el nyugodtan,aztán egy beszélgetéskor hozd szóba,hogy te is szívesen meghívnád őket,de nem túl szép a házatok.Valószínű azt fogják mondani,hogy nem gond. Ha hozzád mennek,úgyse a ház miatt mennek,hanem h veled legyenek.


Amúgy az előző barátom a nagyszüleivel+anyukája+húga élt együtt. Egy szobája volt közösen a húgával és az anyukájával. Szívesen elmentem hozzájuk,pedig régi ház volt,régi bútorokkal meg minden - de úgyse az volt a fontos,hogy milyen a szőnyeg vagy a függöny vagy bármi. Mondjuk helyszűke miatt sosem aludtam ott,ő aludt nálunk, de ha lett volna hely,szívesen aludtam volna ott,mert nem érdekelt,hogy hogy néz ki a ház.

2010. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha tisztaság van, akkor ne foglalkozz vele. Én pl. elmentem egyik barátnőmhöz, előre mondta, hogy jaj, hát nekik nem olyan házuk van, mint a miénk, mert öreg etc. Mondtam neki, hogy ne hülyéskedjen már, a miénk is az, csak fel lett újítva, nekem aztán olyan mindegy, milyen. Aztán mikor beléptem, a házzal abszolút nem lett volna semmi baj, de ahogy "rendben" volt tartva..hát, konkrétan a gyomrom fordult fel. A kád televolt szőrrel, meg hajjal, a szobájában ott hevert a kaja, az 1 hónapos szennyes stb. Majdnem mondtam neki, hogy amiatt kéne aggódnia, hogy milyen rendetlenség van, nem azért, mert öreg a ház. Szóval ha tisztaság van, az a mérvadó.
2010. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató szavakat :) most bátrabb lettem valamennyivel :D
2010. aug. 2. 00:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha nem sznobok a barátaid, ne aggódj. Ismeretségi körben történt meg, hogy vállalkozók lánya kisasszony szép nagy házból járni kezdett egy ismerős sráccal, akinek a szülői háza tényleg nagyon ciki (kicsi, zsúfolt, csúnya és öreg, de rend van) , de ők nem foglalkoztak vele (mármint ő meg a szülei). A lány javára legyen mondva, ő sem foglalkozott vele, és mivel a család nagyon rendes, még inkább ott volt szívesebben, mint a saját szüleivel.
2010. aug. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ha őszinte vagy velük, mert azért barátok, akkor elmondhatod nekik ezt, amit itt leírtál. ha elfordulnak tőled, akkor nem igazi barátok - de mivel nem a pénzedre hajtanak, valószínű a jó trásaságod miatt hívnak el magukhoz.


légy őszinte és mondd ezt el nekik, semmi szégyellnivaló nincs ebben.

nekem is volt nagyon szegény barátnőm, a nappaliból volt neki elkerítve rész, de nem az ablakos felén - sose zavart és sokat voltunk náluk.

2010. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 2. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!