Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám 41éves lett. Teljesen...

Anyukám 41éves lett. Teljesen elvan keseredve. Mivel vígasztaljam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy jövőre már 42 lesz, élvezze ki a fiatalságát:)

Komolyan véve, mitől fél?:) Attól, hogy közeledik a halál? Hogy megöregszik és ráncos lesz az arca? Mitől? Ez itta fő kérdés?

2010. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Legyél vele nagyon kedves, előzékeny, éreztesd, hogy mennyire szereted, mennyire fontos Neked, hogy mindig számíthatsz rá, és köszönd meg Neki azt a sok mindent amit tett Érted!

Szerintem ettől jobban lesz!:)

2010. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Az enyém most 42 és szintén ez a baja.Én meg mondom,h mien csinos + ienek...
2010. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kapuzárási pániknak nevezik.
2010. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el túl lesz rajta.Én is ugyanezt éreztem 40 évesen,,augusztusban már 44 leszek,,és jobban érzem magam lelkileg mint valaha:)))Neki kell rájönnie hogy még fiatal és előtte van az egész élet!!!
2010. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg lesz 50, meg 60, sőt 70 is.

A kor a belső tartástól függ.Ma 50 -es nők is tudnak szexik, szépek, kedvesek lenni.A 80 felettiek kifejezetten bölcsek, kedvesek.

2010. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szimpla ***** válasza:
100%
ugyan már....anyum is 41 lett...viszont, ahogy látom, őt nem sokkolja ez a szám ;) tényleg dícsérd, hogy milyen jól néz ki meg stb....Az én anyumnak az se kell :D
2010. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az én anyum 37, de a 40-es szám kísérti. Minden esetre ez még elég fiatal kor, 60 felett idős az ember - szerintem.
2010. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ember kora egy állapot. Nem dicsőség, és nem is szégyen. Mindenki, aki ma fiatal, holnap már középkorú lesz, holnapután pedig öreg. Ez az élet rendje, és minden kornak megvan a maga szépsége. Lehet, hogy a testünk megöregszik, de helyette kapunk rengeteg élettapasztalatot.


Jövőre leszek 30. Talán már nem vagyok mindenütt olyan kerek, mint 17 évesen, azonban egyáltalán nem érdekel. Van ugyanis egy kisfiam, és az anyaság minden percét élvezem. Más okoz örömet, mint tíz éve, és másként látom a világot. Egyáltalán nem nagy ár a picit nagyobb poci egy kisgyerekért.


Látom anyukámat, aki háromszoros nagyi, és imád nagyi lenni. Egyszer majd én is nagyi leszek, és azt is élvezni fogom. Az élet minden szakaszát élvezni kell, a fontos, hogy legyenek körülöttünk olyanok, akiket szerethetünk.

2010. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
menjetek el együtt egy szépségszalonba, vagy egy kényeztető hétvégére/napra. És vegyetek valami dögös rucit/cipőt és meglátod, már fel is dobtad:)
2010. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!