Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve....

Teljesen el vagyok keseredve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy,a barátaim állandóan hívogatnak hogy aludjak nálunk meg minden.De én azért nem megyek senkihez mert akkor illene visszahívni őket.De ez lehetetlen.Sajnos nagyon ronda (égő) házunk van,és kicsi is,egy embert nem mernék behívni.Ha lesz hosszabb távon barátom,akkor azzal is mit csináljak? Hazahozni nem merem.
2010. aug. 1. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha a barátaid nem érdekel senkit hogy milyen a ház.Örülni kell hogy van.A barátnőm 15éves koráig egy szobában volt a szüleivel és elég rossz állapotban volt a házuk de senkit nem idegesített.Szerintem ez csak téged érdekel :)
2010. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De annyira rossz hogy a környezetemben mindenki normális;takaros,vagy szuper házban lakik.
2010. aug. 1. 23:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha barát,igazi barát akkor lehet,hogy öt ez nem is zavarná úgy mint te hiszed.Ne szégyeld.Esetleg hívd csak el egy filmet nézni vagy csak dumálni.Nem kell rögtön éjszakázni ha nincs rá úgy lehetöség.
2010. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el nyugodtan a meghívást. Ha valaki egyszer csak felveti, hogy most ő aludna nálatok, mondd el, hogy te ezt viszonozni sajnos nem tudod, mert nem megfelelőek a körülmények. Ha kérdezgetnek, mondd azt, hogy ne haragudjatok, nekem nagyon kellemetlen, inkább ne beszéljük erről, és köszönöm a megértéseteket.

Akkor, ha később hosszabb távon lesz barátod, hasonlóképp reagálhatnál. A lényeg, hogy inkább légy őszinte, te nem tehetsz a körülményeitekről.

2010. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha valóban önmagadért szeretnek, akkor hajlandóak veled sátrazni a kertben és megértik, hogy nektek nem telik többre.


Lehet ezen a problémán segíteni, mondjuk, hogy segítek felújítani. (ablak-ajtó-falfestés, fűnyírás, ablakpucolás, rendrakás stb.) Ezeket saját tőkéből is meg lehet valósítani, nem kell mester ember.


Ne felejtsd el, hogy ők a barátaid!

2010. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Butaság azért elveszteni a barátaidat mert szégyelős vagy amúgy pedig nincs is mit szégyelni te lenéznéd egy barátodat mert egy 25nm-es komfort nélküli lakásban lakik.

Egy igazán jó barátnál nem számithat ilyen külsöség, nem lesz kevésbé jófej.

2010. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Takaríts ki.

Egy nem szuper ház is otthonos,ha rend van.

2010. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek! :)
2010. aug. 1. 23:21
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a kamaszkorom miatt érzem ezt ennyire cikinek.nem tudom.nagyon zavar.igyekszem elfogadni.
2010. aug. 1. 23:23
 10/18 A kérdező kommentje:
Tisztaság van,de nincs szépen kifestve.Kopott a padló.Elpakolni nehézkes mert az évek során annyi cuccunk lett amit meg kell tartani..hely meg nem sok van.
2010. aug. 1. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!