Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Mihez kezdjek...

SEGÍTSÉG! Mihez kezdjek velük? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van 2 húgom. Egyik 10 másik 7. Minden nap kikészítenek.. folyton veszekedünk és mindenben ellenkeznek. Van hogy egész nap a számítógépen lógnak és ha én is szeretnék kicsit gépezni soha nem engednek oda. Ha szólok anyunak akkor elzavarja őket.De 2 perc és visszamennek. Mindig zsarolnak. Egyszóval sakkban tartanak. Nem tudok mihez kezdeni.Tanácsot kérnék hogy mit csináljak velük hogy most már fogadjanak szót nekem??? Mert nem tudom én őket semmivel zsarolni..

Help mee.


14/L


2010. aug. 1. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

NEkem is van tesóm.11 éves és imádom,de ha nagyon fölmérgesiit ütök kettőt rá és ráorditok,hogy viselkedjen,mert megmondodm anyukának és befejezi.:)egész nap enyém a gép.

Pedig anya soha nem ütött hozzánk se semmi...ezért kell néha éb kezelésbe vegyem a kis roszcsontot(L):))

2010. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
és ha az amit csinálnak a szeretet jele akkor teis vághatsz két taslit a szeretet lejéül.előző voltam. 16/L
2010. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jeléül*
2010. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kell egy időbeosztás, vagy vegyetek még egy gépet.
2010. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Annyira nem érzem hogy a szeretet jele lenne mert eleve flegmán meg csúnyán beszélnek velem.Ha este felhív barátnőm pedig elkezdenek ordibálni azért hogy anyu meg hallja és bejöjjön.Mert akkor én kapok mindig hogy miért nem alszok.Sajnos mind hárman egy szobában vagyunk >_<. Van hogy már annyira nem birom hogy leordítom őket. Meg ütni nem igazán szoktam.De valószinű mostmár anyuhoz fordulok vagy ők járják meg..


köszönöm a tanácsokat.

Hasznosak.(:

2010. aug. 4. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!