Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Mihez kezdjek...

SEGÍTSÉG! Mihez kezdjek velük? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van 2 húgom. Egyik 10 másik 7. Minden nap kikészítenek.. folyton veszekedünk és mindenben ellenkeznek. Van hogy egész nap a számítógépen lógnak és ha én is szeretnék kicsit gépezni soha nem engednek oda. Ha szólok anyunak akkor elzavarja őket.De 2 perc és visszamennek. Mindig zsarolnak. Egyszóval sakkban tartanak. Nem tudok mihez kezdeni.Tanácsot kérnék hogy mit csináljak velük hogy most már fogadjanak szót nekem??? Mert nem tudom én őket semmivel zsarolni..

Help mee.


14/L


2010. aug. 1. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kicsik és zsarolnak?:D tegyél jelszót a gépre
2010. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Viselkedj rendesen,hogy ne tudjanak mivel zsarolni...

Egyébként meg menj sétálni,biciklizni,vagy olvass könyveket.Esetleg társasozz,kártyázz a hugaiddal.

2010. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel zsarolnak?
2010. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint csak este tutsz ideülni?
2010. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem hagynám magam, rángasd el őket a gép elől ha neked kell. Nem fognak neked szót fogadni, ilyen korban általában még élvezik is, hogy idegesíthetik a nagyobbat.
2010. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen kicsik és zsarolnak. Szinte mindennel tudnak zsarolni.Most is csak azért tudok idejönni mert kimentek játszani egy 5 percre az udvarra. Tegnap szépen elmondtam nekik hogy ne legyenek ilyenek mert nem érnek vele semmit. És ugyan ugy folytatták. A kissebbik meg mindig azt mondja ha nem foglalkozok vele akkor beárul anyunak meg stb. Jelszót meg nem tehetek a gépre mert akkor meg azért szidnak le szüleim...
2010. aug. 2. 14:09
 7/15 anonim ***** válasza:

hú nagyon idegesítőek lehetnek!

minden estre én nem hagynám magam!

2010. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
sztem ülj le anyuddal beszélgetni a hugaidról ő csak tud vmit csinálni.ha mégsem és is csak azt tom mondani h beszélj a testvéreiddel v foglalad le őket vmimivel.pl rakjak rendet a szobájukba v ilyesmi.légy erős személyiség:)nekem is ilyen a hugom
2010. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Alkalmaz testi erőszakot, a nagyobb testvér dolga néha jól megtépni a kisebett, így megtanulják milyen az élet ha a suliban kezdenek el piszkálni egy erősebb gyereket akkor is jól megjárják. Inkább most rángasd meg a hajukat mint késöbb valaki eltörje az orrukat.

Ha a hugica beárúl mégjobban megvered, elveszed a kedvenc játékát.... Légy erős és kreatív az ő érdekükben is.

2010. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Ne hallgass az utolsóra semmiképp. Aki a kisebbet, gyengébbet bántja, undorító ember. Anyukáddal beszélj, amikor jó hangulatban van, és nincs sok dolga. Mondd el, hogy zavar a dolog, szükséged van a számítógépre és egy kis magánszférára is. Esetleg jó megoldás lehet, ha a szülők segítségével beosztjátok, ki mikor használja a gépet. Mittudomén az egyik 14-16-ig, a másik 16-18-ig, a harmadik 18-20-ig. Amúgy a gyerekek csak addig rosszalkodnak, amíg látják rajtad, hogy fel tudnak idegesíteni. De ugye azt tudod, hogy ez, amit csinálnak a szeretet jele?
2010. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!