Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a családomnak...

Elmondjam a családomnak (anya, testvérek), hogy biszexuális (lány) vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már barátom, amiről tudtak, de barátnőm még nem!


A családommal viszonylag jó a kapcsolatom, együtt élünk!



2020. jún. 29. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Ne
72 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg nincs komoly kapcsolatod lánnyal, akit bemutatnál nekik, nem érdemes. Az meg, hogy mit csinálsz és kivel a hálószobában, az csak rád tartozik.

Nekem tinédzser koromban volt egy pasim, akit ismertek. 2 évig jártunk, 18 voltam, amikor szakítottunk. Utána pár évig nem mutattam be nekik senkit, mert egyik kapcsolatom (se nővel, se férfival) nem volt komoly. Aztán megismertem valakit, akivel komolyabban is gondoltam már a dolgokat, őt elég gyorsan be is mutattam nekik. Persze előtte elmondtam nekik, hogy nem csak a férfiak iránt érdeklődöm és, hogy van valakim, akit nagyon szívesen bemutatnék nekik. Mondjuk nálam az is közrejátszott, hogy édesapám nem a legnyitottabb az ilyen témákra, de egész jól fogadta ő is.

24/N

2020. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen felesleges, majd akkor, ha párkapcsolatod van ellenkező neművel, és haza szeretnéd vinni.
2020. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a stádiumban még ne, nincs értelme.
2020. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
magánügy a szexuális életed,egyébként a 3-asnak igaza van
2020. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Mi nem ismerjük a családodat. Homofóbok? Pl. hozd fel egy beszélgetésnél, hogy Miley Cyrusról kiderült, hogy biszex. Vagy Kristen Stewartról, vagy Bella Thornéról. Ők biszexek.


Figyeld a reakcióikat. Ha nem gyűlülködnek, reméljük téged se fognak, ha elmondod nekik. Ha homofób szöveget tolnak le, akkor ne mondd el nekik.


Amúgy van egy Amino nevű app, ott van egy lmbtq magyar társaság, kicsi, de családias. Ott szoktunk ilyeneket megvitatni, vagy discord szervereken, mert máshol nagyon sok a homofób. :)

2020. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez nektek LMBTQWERTBVSASIPŐÉLA-soknak valami fétis? Én sem álltam oda anyám elé, 17 évesen és mondtam el, hogy 1 éve a tanárnőmmel járok és hetero vagyok.
2020. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Várj még,majd akkor,ha úgy alakulnak a dolgok,hogy stabil párkapcsolatod lesz egy veled azonos neművel,akit a későbbiek folyamán bemutatsz nekik.Addig csak felesleges köröket futnál.

Nem mintha a magánéleted bárkire is tartozna egyébként...

:)


#7-es,surmóskodj máshol.

2020. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
A nők zöme biszex szal az életvitel inkább a tényező, lehet addig leszel biszex míg a filmekben leszbikus/biszex csajokat látsz 20-30 év körüli playmate -ekkel. Amúgy a szüleid lazák különben te se tartanád normálisnak ami manapság folyik.
2020. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne mondhatná el csak azért, mert per pillanat nincs komoly barátnője, akit hazavinne, ha jó kapcsolatban vannak? Ez is csak egy plusz információ róla, amit bizalmi alapon elmond. Nincs értelme tabuként kezelni, ha valószínűleg normális reakciót kapna rá.
2020. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Akik lepontoztak: Szerintetek tényleg jobb, ha szükségtelenül alakul ki benne az, hogy az énének ezt az összetevőjét titkolnia kell? Minek gyártson magának szerencsétlen komplexusokat abból fakadóan, hogy nem tud őszinte lenni a közeli családjával?
2020. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!