Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem most akkor én...

Lill* kérdése:

Nem értem most akkor én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
13/L vagyok (decemberbe töltőm a 14-et)van egy bátyám ő 15 éves és egy öcsém aki 4 .A bátyám megbukott és évet ismétel egész nap gépezik este pedig házibuliban van .Egy héten kb.úgy 4-szer .Nem segít semmit itthon.Anyukám most jött haza kb.1hete a kórházból (kisebb trombózissal volt bent) és mikor hazajött tesóm semmit semmit nem segített persze én vittem ,hoztam az öcsémet az óvodából.Képes voltam ezért felkelni 7 órakor nyári szünetben..Az egyik este a bátyám barátai kopogni kezdtek az ablakon ,hogy a testvérem nem tudd haza jönni olyan ré_szeg és ,hogy ne szóljak a szüleimnek.. Elhittem fel öltöztem és mentem is ..Közbe a bátyám haza jött és nála volt a lakáskulcsom tehát kizárt. így hát képtelen voltam anyukámékat fel kelteni aki persze nem hitt nekem .. Mert a bátyám józanon feküdt az ágyba ( szóval jól át vertek) ..És hát ma koncert van a faluba és kiszerettem volna menni de anya azt mondta ,HOGY EGY KU__RVA VAGYOK
2010. júl. 31. 21:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:(
2010. aug. 1. 00:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám, milyen, amikor valaki tényleg nem csinál semmit.
2010. aug. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

13 évesen koncentre???!!


Már két éve intézetbe akartak adni?

Hm,nem hinném,hogy csak a pasi miatt...


Most komolyan azt hiszed,hogy mert elviszed az öcsédet,meg hazahozzod,azzal megcsináltál mindent...

2010. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem nagy koncert... és a faluba van..

nem csak azt csináltam csak egy példa volt..

csak veszekedtem a férjével és igen csak azért!!

2010. aug. 1. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!