Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem most akkor én...

Lill* kérdése:

Nem értem most akkor én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
13/L vagyok (decemberbe töltőm a 14-et)van egy bátyám ő 15 éves és egy öcsém aki 4 .A bátyám megbukott és évet ismétel egész nap gépezik este pedig házibuliban van .Egy héten kb.úgy 4-szer .Nem segít semmit itthon.Anyukám most jött haza kb.1hete a kórházból (kisebb trombózissal volt bent) és mikor hazajött tesóm semmit semmit nem segített persze én vittem ,hoztam az öcsémet az óvodából.Képes voltam ezért felkelni 7 órakor nyári szünetben..Az egyik este a bátyám barátai kopogni kezdtek az ablakon ,hogy a testvérem nem tudd haza jönni olyan ré_szeg és ,hogy ne szóljak a szüleimnek.. Elhittem fel öltöztem és mentem is ..Közbe a bátyám haza jött és nála volt a lakáskulcsom tehát kizárt. így hát képtelen voltam anyukámékat fel kelteni aki persze nem hitt nekem .. Mert a bátyám józanon feküdt az ágyba ( szóval jól át vertek) ..És hát ma koncert van a faluba és kiszerettem volna menni de anya azt mondta ,HOGY EGY KU__RVA VAGYOK
2010. júl. 31. 21:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ÉS ,HOGY NEM SEGÍTTEK NEKI SEMMIT ..A b.nőim és pár csaj kint voltak mindent halottak .Sírtam a saját anyám le ku rvázot mikor nem tettem semmit?:( .. tehettek róla én ,hogy a tesóm barátai így át ve rtek és ,hogy azt látta csak anya ,hogy fiúk vannak itt.?! ...ÚGY ÉRZEM ANYÁM NEM SZERET .. 2évvel ezelőtt kb. lemondott rólam egy férfiért akivel éppen most vállnak..
2010. júl. 31. 21:48
 2/14 Levendula05 ***** válasza:
100%

Sajna az utolsó mondatod mindent elárul: lemondott rólad egy másik pasi kedvéért....

Anyukád valószínűleg megkeseredett, életunt, te még fiatal vagy és irigy rád. De ahhoz nem elég felnőtt, hogy nevelne téged, és mutatná a helyes irányt, hanem könnyebb neki leszólnia téged.

Hát vagy elbeszélgetsz vele, és kikéred a magadét, vagy hagyod és nyelsz... Nem tudom melyik a könnyebb, de szerintem egyik sem. :S

2010. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Lek.urvázott? Huh... Ez kemény. De mért mondta rád? Azért mert ott voltak a bátyád haverjai? És mást gondolt? Egyébként hogy volt ez, hogy elhagyott azért a fickóért?
2010. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem üljetek le anyukáddal és beszélgessetek egy nagyot.Én anyumnak is voltak ilyen időszakai,hogy mindig én voltam a rossz meg a kurv@.De leültünk beszélgetni teljesen őszintén és azóta tökéletes a kapcsolatunk.Nem tudom,hogy a te anyud milyen,de egy kiadós beszélgetés szerintem segítene a problémádon.

22/L

2010. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Feküdj le, aludd ki magad. Holnap pedig beszélj édesanyáddal, hogy mi is történt.(Meg gondolom báttyád haverjait ismeri, és gondolhatná, hogy nem te leszel a báttyád haverjaival.) Miért nem mentek a barátnőid el érted, hogy tényleg oda mész?
2010. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
annyira megalázott mindenki előtt :'( csak annyit mondtam neki ,hogy emlékezzen ki segített neki összepakolni mikor ő haza jött .. és ki mit segít .. erre fejemhez vágta hogy egy kis kurv a vagyok :(
2010. júl. 31. 21:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnállak :( de az elég gáz hogy a bátyádnak nincs semmi önkritikája...így kicseszni veled pedig csak jót akarsz...chh. Anyukád meg hát..ne haragudj de elég gáz hogy ezért lek***áz. Lehet megmondtam volna neki hogy vegyen kézbe egy értelmező kéziszótárt és keresse meg azt a szót. Tényleg nagyo sajnállak :(
2010. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
össze vesztem az akkori férjével akitől van az öcsém 2 éve volt már nem emlékszem min .. de 2 hétig sírtam folyamatosan nem hagyott békén piszkált az öcsém apukája mindenre beszólt és persze ott is meg jelent az a K betűs szó.. a suliba mindenki észrevette ,hogy van valami bajom ,de nem mondtam semmit ..Aztán egyszer arra jöttem haza ,hogy " voltam az iskolába mindent tudnak " aztán végül is 1hónapig nem ettem anyámékkal nem szóltam semmit és csönd lett aztán a barátnőm mondta ,hogy az anyukája mesélte neki,hogy anyám INTÉZETBE AKART ADNI !!!OTT HELYBE ELBŐGTEM MAGAM !! MIT TETTEM?:'(
2010. júl. 31. 22:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj cicám, annyira szeretnék segíteni neked! :(

De ezt egyedül kell végigcsinálnod... elviselned a szenvedést amit okoznak neked.

Van hited? Hiszel Istenben? Ha igen, abba tudsz kapaszkodni...

Én hiszek, és imádkozni fogok érted, sajnos többet nem tehetek... :((


Egyébként, azon gondolkoztál már, hogy hátha jobb lenne egy intézetben?

Persze már eleve nem jó az intézetben sem, de lehet hogy ennél jobb lenne... én nem bírnám elviselni ha a saját anyám így viselkedne velem, és még egy normális testvérem sem lenne.

2010. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Fú kislány, mit tudnék neked tanácsolni. Sajnos nem sok mindent. Én is jelenleg családi problémákkal szenvedek és én úgy veszem észre, hogy akit érik problémák már gyerek korban, mint téged vagy engem, az életben helyt fognak tudni állni. Talpra esett vagy, azt levettem az írásaidból.


Többiek tudtak neked segíteni remélem én sajnos nem. Amúgy, ha anyád lekur*áz ne foglalkozz vele. Intézetbe még önszántadból ne menj. Ne foglalkozz a bátyáddal többet. Öcséddel légy meg, és ne hagyd magad beugratni. Ha bátyád seggrészeg és ezért nem tud haza menni, hagyd ott, hozzák haza a haverjai. Majd csak alakul az életed valahogy. Ne sírj, ha lelki támaszra vágysz, írj nyugodtan e-mailt.

2010. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!